2733
2771

بچه ها خواهدشوهرم حاملسه اس ۴ ماهشه بچش پسره.. از روزی ک مادرشوهرمینا فهمیدن حامله س گفتن اگ پسر بشه فلان میکنم و فلان میخرم و.. همه مثل شاهزاده باهاش رفتار میکنن

من بچم ۵ ماهشه ولی انگار از روزی ک خواهرشوهرم معلوم شده بچش پسره گسی بچه منو نمیخواد

امشب شوهرم گف کاشکی بچه اولمون پسر میشد خیلی ناراحت شدم

حتی دیشب ب سرم زده بود برم دکتر برای تعیین چنسیت پسر و حامله شم دوباره 😔 از الان اینجوریه بعد ک ب دنیا بیاد چی میشه

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

عزیزم خودت بچه ات رو خورد نکن از اول مثل شاهزاده خانوم باهاش رفتار کن تا بقیه هم کمتر نبیننش . دختر برای مادر خیلی خوبه اصلا چه فرقی میکنه من نمیفهمم چرا بعضی خانواده ها اینجورین 

🙂در تاریخ بنویسید کجای دنیا رئیس جمهورش این چنین زیبا جان سپرده است؟هشتمین رئیس جمهور باشد خادم امام هشتم باشد و خادم مردم در روز میلاد امام هشتم شروع به کار کرده و در روز میلاد امام هشتم  در راه خدمت به مردم در آخرین پروژه ای که هشت هزار کارگر را مشغول به کار کرد در نقطه صفر مرزی به شهادت برسد....🇮🇷🇮🇷🇮🇷🖤🌹

نمیخوام ناراحتت کنم ولی خیلی ناشکری هم خودت هم شوهرت

خانواده شوهرت فهمشون کمه که پسر برتر از دختر میبینن تو خودت دخترت دوست داشته باش بهش ارزش بده نه اینکه بشینی غصه بخوری

عجب،،من دختر دومم رو باردارم کل فامیل چرت و پرت میگن حتی خواهرشوهرم بهم نوشته بیچاره برادرم ،خب بگه همه دنیا بگن حالا بزار اونا تاج سلطنت به سر کنن ما نه چکارداری آخه 😄😄هیچکس از اینده خبر ندارع شاید همین دخترت از دوتا پسر دیگع ام بیاری بهتر بشع برات

ازت خواهش میکنم بجااین بیفتی فکراین بچه پسربیاری...

بشین اونقدر خوب دخترتو ترتیب کن

و توزندگیش یه جوری هواشو داشته باشو تلاش کن موفق شه 

که همه حسرت اینوبخورن چرا هیچکدوم از بچه هاشون مثل دختر تو ،  توی زندگی اینقدر موفق نشدن

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

این چیزها اصلا مهم نیست

فقط سلامتی مهمه،خدا بهتر میدونه چه جنسیتی برای شما بهتره.

پسر منم توی کل خاندان شوهر یه دونه ست،بهش میگن ولیعهد.ولی والا تا حالا ندیدم کوچکترین کاری براش بکنن تو این هفت سال.

فکرتو با حرفهای مسخره بقیه مسموم نکن

2706