2737
2734
والا برای ما هم با ابزار زد مثلا که خراب کرد تازه معروف هم بود نم جان....اره برای من واقعا لیزر خوب ...

سلام خانومی پیرو حرف شما حالا بگم که اتفاقا لیزر رو تاتو خیلی ریسکه چون محلول ریمور رنگ و بیرون میکشه ولی لیزر رنگ دانه و میشکونه و باید زیر پوست حرکت کنه تا از بدن خارج شه خیلی ها و دیدم کلینیک اومده بودن اول رفته بودن لیزر خیلی بد شده بود به قول خانم اذرپور گفت با لیزر پوست کلفت میشه خیلی با محلول سخت میشه ریمو کنم 

بخاطر همین هست اگه دقت کنی الن دیگه اکثرا تبليغ میکنن قبل از لیزر تاتو اول تست رو منطقه کوچیکی میکنن که ببینن سیاه میشه یا نه 

همونطور که قبلا گفتم مهرگان برای بژ گوشه چشمم لیزر کردم کمی جاش موند ولی با رینو خانم اذرپور هیچ اثر ...

خیلی عالیه میشه آدرس و شماره ایشون رو بدین لطفا

خدایا هر جایی برای نوشتن باشه مینویسم شکرت چون از شکرگذاری تو معجزه ها دیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

+989122888890 شماره خانم اذرپور  الن انگار اومدن یه کلینیک طرفه گاندی  از پیام هام اسکر ...

آهان تازه دیدم ممنون

خدایا هر جایی برای نوشتن باشه مینویسم شکرت چون از شکرگذاری تو معجزه ها دیدم
2728
سلام خانومی پیرو حرف شما حالا بگم که اتفاقا لیزر رو تاتو خیلی ریسکه چون محلول ریمور رنگ و بیرون میکش ...

دقیقا عزیزم دکتر پوست هم اول برای من تست زد یک منطقه کوچک من که دیگه کلا پاک شدن من برعکس شما از ریمور خوب نشنیدم  یعنی شنیدم یکی اول بره ریمور کنه بازم در واقع همان تاتو که با رنگ پوشیده شده و بعدا حتی لیزر روش جواب نمیده البته من با تحقیق کامل لیزر با دستگاه کیوسویچ انتخاب کردم که خدایی هم برای من جواب داد به هر حال روش ها برای افراد متفاوت فرق میکنه بستگی به رنگ تاتو هاشور و عمق و اینا داره در هر صورت من خوشحالم که از دست هاشور و سایه راحت شدم و الان دارم ابرو های خودم  با روغن دوازده گیاه تقویت میکنم و دیگه سمت این چیزا نمیرم مراقب خودت باش و موفق باشی دوست عزیز.... 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
دقیقا عزیزم دکتر پوست هم اول برای من تست زد یک منطقه کوچک من که دیگه کلا پاک شدن من برعکس شما از ریم ...

سارا جان گفتم من هم تو کلینیک مهرگان پیش یه متخصص عالی با کیوسوییچ گوشه چشمم که گفتم با بژ مثلا پاک کرده بود یه جلسه لیزر کردم خیلی رنگ اومد بیرون ولی یه حالت زخمی که پوست جمع شد ازش موند که ترسیدم و ادامه ندادم 

اتفاقا پيش چند نفر که رفتم برای ریموو همونجا که بودم یه خانومی گفت خواهرم رفته لیزر و سیاه شده دیگه کاری نمیشه کرد 

بله این محلول ها اگه فرد اموزش ندیده و غیر ماهر انجام بده احتمال اسکار هست 

ولی خانم اذرپور با صبوری چهار جلسه برام پاک کرد مخصوصا دور چشمم که خیلی ترس داشتم ذره ای جای زخم نموند 

و ابروهام  هم اصلا به ریشه اش اسیب ندید همش دعاگوش هستم 

سلام من تازه میخوام. برم هاشور  شماها چرا پاک میکنین  یعنی منم پشیمون یشم؟؟؟  ...

اگه از اول تحقیق کنی مثل من اشتباه نکنی عالی میشه 

تو سرچ هام خانم شمسایی و یافتم که اموزش اصولی دیده و ریموو هم با نمک انجام میده 

حتی من براش مدل بردم عالی انجام داد 

مدل میخاد چون مربی هست 

ولی شانس هست که هنرجو دستش ماهر باشه  البته اگه بلد نباشه خودش کار و انجام میده 

ولی قیمت هاش هم خیلی منصفه و رنگ های برند عالی استفاده میکنه و حتی بخوای بهت نشون میده که رنگ از اینترنت سرچ کنی 

اصلا رنگ فیک و اشغال استفاده نمیکنه حتی رو مدل 

2738

ببنید از پیام گوشیم که از خانم اذرپور تشکر کردم عکس گرفتم از تاریخش چک کنید 

که سو تفاهم نشه که دارم تبلیغ میکنم 

چون خودم خیلی اذیت شدم میخام اگه کسی مشکل منو داشت باز ‌گیره ارایشگر های بی انصاف نیفته من قبلا هم به امید ریمو کردن پیش تاتو کار رفتم ولی چون ریمو بلد نبودن الکی گفتن یه هاشور کمرنگ انجام بدی درست میشه پارسال حدود دو میلیون پول بیخود دادم و بیشتر برای ریموو اذیت شدم 

چون خانم اذرپور گفت اگه بین ابروهات و با بژ کار نمیکرد خیلی راحتر پاک میشد 

سلام من تازه میخوام. برم هاشور  شماها چرا پاک میکنین  یعنی منم پشیمون یشم؟؟؟  ...

برو پیش شیما شمسایی و میکرو بلیدینگ انجام بده خیلی عالی میشه و طبیعی هیچکس حتی نمیفهمه چه کاری کردی 

این خانم و برای مدل بردم پیش شمسایی  خیلی عالی انجام داد عکس دادم باورت شه

سارا جان گفتم من هم تو کلینیک مهرگان پیش یه متخصص عالی با کیوسوییچ گوشه چشمم که گفتم با بژ مثلا پاک ...

خدا خیرش بده اره واقعا باید کار بلد باشن مهم اینه از دست آن هاشور ها راحت شدیم 💓💓💓💓💓

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2706