2733
2734
عنوان

این پسرا هستن بهت نزدیک میشن بعد میذارنت تو خماری میرن پی زندگیشون

| مشاهده متن کامل بحث + 124 بازدید | 23 پست
اگ از یکی خوششون بیاد  هر نگاشون براشون منظور داره حتی اگر پسره تو باغ نباشه 🤣🤣ولی اگ از پسره ...

یادشون میره یا هر موقع طرف رو ببینن حرفای طرف یادشون میاد؟

چو خدا بوده پناهت ، چه خطر بوده زِ راهت؟           خدا یار باشد ؛ دشمن هزار باشد۞۞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من بچه بودم با کاروان زیارتی رفته بودیم مشهد من ۱۱ سالم بود زو یع پسره حدودا ۲۸ اینا کراش زده بودم ب ...

وای انقد از این فانتزیا از بچگی دارم خاکبرسرم شه. به فامیل همسایه مونم رحم نکردم کراش بودم روش 

دخترای احساساتی و عاطفی آره. کمم نیستن مخصوصا دخترای نوجوون و 22/23اینا

اوهم که اینطوره پس...ممنون 

چو خدا بوده پناهت ، چه خطر بوده زِ راهت؟           خدا یار باشد ؛ دشمن هزار باشد۞۞
از ۱۱ سالگی تو این فازا بودی؟

اول راهنمایی بودم والا دوستام همه دوست پسر داشتن تا جایی ک یادمه 

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
یادشون میره یا هر موقع طرف رو ببینن حرفای طرف یادشون میاد؟

نه اصلا یادشون نمیاره محاله یاد هیچ دختری هیچی نمیره 

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
وای انقد از این فانتزیا از بچگی دارم خاکبرسرم شه. به فامیل همسایه مونم رحم نکردم کراش بودم روش 

اره منم 😂اون موقع شیرین بود الان  خنده داره