2733
2739

روی پوست و صورت و مو خلاصه هر چیزی که باهاش خیلی تغییر کردین 

عمل 

رنگ مو

کوتاهی مو

فیلر

فیشیال

پاکسازی

پی ار پی

بوتاکس 

هر چییییییییییی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

21 خال روی صورتم داشتم اونارو برداشتم یهو شفافیت پوستم مشخص شد 😂😐

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! مود آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
2740
ماسک برنج برا سفید شدن راضی بودم

چجوریه؟

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
21 خال روی صورتم داشتم اونارو برداشتم یهو شفافیت پوستم مشخص شد 😂😐

خال یا کک و مک؟ 

با لیزر co2؟؟ 

هزینش چند شد؟

این کاربری دست ۳نفره، وقتی ج کامنت میدین در کنارش لایکم نکنید! 

والا فقط روتین پوستی دارم

بهتر شده صورتم نسبت به قبل ولی هنوز جا داره خیلی بهتر بشه. هنوز مشکلات خاص خودشو داره

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
2706