2752
2734
عنوان

شوهر تو جمع خانوادش

| مشاهده متن کامل بحث + 588 بازدید | 33 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه این اصلا راهش نیست مردا لج کنن اوضاع بدتر میشه.اونا که براشون مهم نیست ما اذیت میشیم همون بهترین ...

وای اره مرسی.خیلی خوب حرف میزنی درکم میکنی.من فقط مشکلم باهاش اینه الان حرف زدم این هفته رعایت میکنه هفته بعد نمیکنه از یادش میره یا بقول خودش انتقام هفته پیشمو میگیره ک مثلا چیزی  گفتم یا عمل اشتباهی ازم سر زده.بهش میگم میخای اتنقام بگیری تو جمع نگیر بیا تو خونمون بگیر.

شوهر منم دقیقا همینطوریه

حالا من ی مدته خونه مادرشوهرم ک میرم خودمو باهاشون صمبمیتر نشون میدم عین عضو خانوادشون مثلا چن روز پیش رفتیم اونجا گفتم من خیلی دوسدارم بیام خونه دایی ها ولی شوهرم میگه ن اونام حرفمو باور کردن چون در واقعیت هم شوهرم پیش من میگه من نمیام ولشون کن ولی پیششون میگه بریم خونه دایی ها ولی زنم دوسنداره

من زودتر رفتم بهشون گفتم ک من دوسدارم بیام مشکل از پسر شماست اونام دیگه حرف شوهرمو باور نمیکردن

خدایا هیچ کسی رو با عزیزانش امتحان نکن

آدم برق بگیره جو نگیره

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن
وای چ گرون یک ساعت حرف بزنم ۶۰۰ چند جلسه میسه ۶ تومن

تازه جلسههای اول شما جدد میری تو اتاق .هنسرت جدا .گاهی باهم 

یعنی چند جلسه اول فقط شما حرف مبزنید 

دکتر کار خاصی نمیکنه 

ببخشید در نهایت تاثیری ندارا 

چون مرد ۴۰ساله دیگه تغییر نمیکنه 

چه جوری تحملش میکنی 

خب شوهرم دوسش دارم قرار نیس ک تحملش نکنم من اخلاقای بدی دارم ک اون تحملم میکنه من اومدم اینجا راه حل بخام ازتون ن ناامیدی البته ببخشا

تازه جلسههای اول شما جدد میری تو اتاق .هنسرت جدا .گاهی باهم  یعنی چند جلسه اول فقط شما حرف مبز ...

اخه شوهر من سن واسش عدده خیلی بچس.گاهی مثل بچه حرفمو گوش میده ولی اینجور اخلاق هارم داره و شدیدا ب نفر سوم و قضاوت هاش احتیاج داره بنظرم

اخه شوهر من سن واسش عدده خیلی بچس.گاهی مثل بچه حرفمو گوش میده ولی اینجور اخلاق هارم داره و شدیدا ب ن ...

اگه یک درصد فکر میکنی کمک میکنه ب بهبود رابطه حتما وقت بگیر برو

وای اره مرسی.خیلی خوب حرف میزنی درکم میکنی.من فقط مشکلم باهاش اینه الان حرف زدم این هفته رعایت میکنه ...

نه اصلا حساسیت نشون نده.نگو تو جمع انتقام نگیر بدونه اینجوری اذیت میشی دقیقا تو شرایط و لجبازی اون کاریو میکنه که بتونه حالتو بگیره

ما خیلی سر خانواده اش دعوا کردیم هربار تا شروع میکردیم بحثمون میشد و اصلا نمیشد با هم حرف بزنیم ولی با این روش همیشه آخر به تفاهم می‌رسیم.

مثلا بگو وقتی تو اینجوری رفتار میکنی من تو جمع حس میکنم واسه تو از همه بی ارزش ترم.در صورتی که من تو خانواده ی خودم همش با ارزش نشونت میدم وقتیم که نیستی ازت تعریف میکنم.مردا عاشق اینن که بزرگشون کنی

کلا تو خانواده ی شوهر منم اینجورین که دلشون میخواد نشون بدن که مرد سالارن و زنشون آدم حساب نمیکنن.این براشون یه افتخاره.ولی با همین حرف زدنا شوهر من العان زن زلیل ترین مرد فامیل شناخته میشه

2706