2733
2734

شما موافقید تا وقتی بچه ۳.۴سالش هست بهش زودتر الفبا و جمع و تفریق و اینا یاد بدید؟

نه بابا الکی تفریح و بازی بچه رو گند نزنید اخر که یاد میگیره

بعضی بچه ها هم با اموزش زود هنگام زده میشن

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه .البته من داداشم روز اول مدرسه هم خواندن نوشتن جمع و تفریق و تاحدودی ضرب هم بلد بود جمله سازی و اینا ۲۰ شاگرد اول کلاسه ولی یاد ندین ما ب مشکل خوردیم معلمشون تکلیف میگف میگفت وقتی بلدم چرا باید مثلا ی صفحه آ بنویسم ب چه دلیل؟ 

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   

نه اصلا هرچیزی سنی داره 

سن مخصوص یادگیری الفباوریاضیات هم ۷سال به بالاست 

بچه تا۶،۷سالگی فقط بایدبازی کنه 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

درحالی بازی بهش یاد بده من بادخترم کارکردن امسال کلاس اول 

کامل میخونه حتی کتابهای سخت و ریاضی هم تا هزار بلده بخونه و بنویسه 

کلی اعتماد به نفسش بالا رفته معلم و مدیر همه کلی روش حساب میکنن  ولی دخترم خیلی علاقه داشت در غالب بازی بود هیچگونه فشاری روش نبود تازه خودش میگه کتابهای کلاس دوم باهام کار کن.

من یه پیج داشتم اینستا مامان امیر حافظ بود بازی‌های جالبی برا هماهنگي عصب و عضله انجام می‌داد با پسرش

دقت  سرعت وووو

یه کتاب هم خودم معرفی کردم تو تاپیک هام هس 

زیاد هس کتاب‌های تقویت هوش و بازدهی محور

دلم ک میخواد ولی اسلام روایت زیاد داره ک تا ۷ سالگی فقط بازی بازی بازی....

بیشتر رو روابط اجتماعیش اطلاعات عمومیش کار کردم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2706