2733
2734
عنوان

خوش سلیقه ها بیاین بگین انتخاب اسم پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 252 بازدید | 33 پست
تو نظر منم خوش آوا تره بین نویان آرشا و لیام موندم یعنی ته ته دلم اینا اولویت دارن

لیام هم قشنگه 

نوه جاری من دختره اسمش لیا هست نمیدونستم  اسم پسرونه لیام هم هست خوش اهنگه

التیام یافتن خیلی سخته وقتی کودک درونت عشق می خواد،نوجوان درونت انتقام می خوادوچیزی که الان هستی فقط آرامش می خواد
خیلی حساسیت بخرج نده هرکدوم بدلت هست انتخاب کن

خیلی سخت و تو مخیه

چون باردارم هستم مغزم انگاری قفله

دعام کنین

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد💙هیچ وقت فکرشم نمیکردم کسی را بیشتر از بابایی دوست داشته باشم تا اینکه دیروز توی سنو اونجوری برام دلبری کردی💙مامانی عاشقته سالم برس به دل بی قرارم 💙

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

لیام هم قشنگه  نوه جاری من دختره اسمش لیا هست نمیدونستم  اسم پسرونه لیام هم هست خوش اهنگه

منم نمیدونستم لیا هم هست😅

قبلا که جنسیت را نمیدونستم از اسم لنا برا دختر خوشم میومد

ولی بازم حس میکنم آرشا تو دهن راحت تر میاد و لیام یکم سخت تره

بازم توکل با خدا

واقعا نمیدونم 

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد💙هیچ وقت فکرشم نمیکردم کسی را بیشتر از بابایی دوست داشته باشم تا اینکه دیروز توی سنو اونجوری برام دلبری کردی💙مامانی عاشقته سالم برس به دل بی قرارم 💙
2731