2737
2739
عنوان

میخوام یه چیزی نذر کنم حاجت دارم ولی نمیدونم چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 25965 بازدید | 43 پست
یادم نیست خدایی از کی دیدم یا شنیدم یاد گرفتم ولی نذر من از بچگی نمک بوده تمام درسامو از راهنمایی تا دانشگاه با نمک پاس کردم😂😂😂😂 هیچ وقتم درس نخوندم هرچی داشتم از سر کلاس بود. تنها درسی که افتادم یه دونه تو دانشگاه بود اونم به طرز معجزه اسایی استاد خودش قبولم کرد😀 کلا سر خیلی چیزا اینو نذر میکنم و جواب داده

چه باحال 😃😃

احتمالا همین کارو بکنم ممنونانشالله همتون حاجت روا بشید

نماز حضرت علی هم خیلی تاثیر داره 

واقعا خودم تاثیرش رو دیدم

شب جمعه خونده میشه و چهار رکعتی هست و هر رکعت یه حمد و پنجاه تا توحید

دستورش توی مفاتیح هست

کسانی که واقعا احساس گناه میکنن این نماز خیلی ارام بخشی عجیبی داره و برای حاجت روا شدن شک نکنید واقعا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من هميشه خون خودم رو براى سازمان انتقال خون نذر مى كردم چون فكر مى كردم ارزشمندترين چيزى رو كه دارم به افرادى كه واقعا نياز دارن مى دم. 

اما بعد از اين كه چند بار خون اهدا كردم، دفعه هاى بعد كه مراجعه كردم هر بار گفتند واجد شرايط نيستم. دوباره بايد امتحان كنم.

حیف که فقط یک بار زندگى مى کنیم.
2728
من هميشه خون خودم رو براى سازمان انتقال خون نذر مى كردم چون فكر مى كردم ارزشمندترين چيزى رو كه دارم به افرادى كه واقعا نياز دارن مى دم. اما بعد از اين كه چند بار خون اهدا كردم، دفعه هاى بعد كه مراجعه كردم هر بار گفتند واجد شرايط نيستم. دوباره بايد امتحان كنم.

واقعا کار خوبیه لایک

دخترم گنج منه حاصل رنج منه
بنظر من اگه واقعا دنبال جواب گرفتن هستیچهارده هزار صلوات نذر کن و تا هشت هزار تا صلوات رو بخون و مابقی رو بذار بعد از گرفتن حاجتمطمن باش حاجت روا میشیروزی هزارتا صلوات به نیت هر کدام از چهارده معصوم

من این نذرو انجام دادم تا 800تارو خوندم منتظرم حاجتم براورده بشه.خدایا تمام حاجتهای دنیایی ما براورده کردنش برای بزرگی تو کاری نداره.

انشاالله همه حاجت روا بشن

وکسی چه می داند تو روی همه مسکنهایی جهان را کم میکنی...
اطراف ما از نمک خیلی واسه نذر استفاده میکنن

من معمولا هرجا میگم همه تعجب میکنن و میگن نشنیدن چه عجب یکیو پیدا کردم. شمام جواب گرفتی ازش؟

ای مالک! اگر شب هنگام کسی را مشغول گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن شاید سحر توبه کرده باشد. امام علی (ع)
2738

چه نذرهای قشنگی 

خداروشکر که به حاجتتون رسیدین 

انشالله همیشه حاجت روا باشید

ﺍﺯ ﭘﯿﮑﺎﻥ ۵۷ ﮐﻪ ﯾﮏ ﭘﺴﺮ 5 ﺳﺎﻟﻪ ﮐﻨﺎﺭ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﻧﺸﺴﺘﻪ ﻭ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ ﻧﺒﺎﯾﺪ ﺳﺒــﻘﺖ ﮔﺮﻓﺖ , ﻣﺎﺷﯿﻦِ ﺑﺎﺑﺎﯼ ﺍﻭﻥ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﻣﺎﺷﯿﻨﺎﯼ ﺩﻧﯿﺎ ﺗﻨﺪﺗﺮ ﻣﯿﺮﻩ ...

آره عزیزم .یکی از اقوام ما دخترخاله اش ناخودآگاه ازبینیش آب میومده اونم بصورت غیر طبیعی بعدها مشخص شد یه سوراخی تویه مغزش بوجود اومده که باعث شد آب مغز خارج بشه واسه شفاش خیلیها نذر نمک کردن وجاجت گرفتن

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .
آره عزیزم .یکی از اقوام ما دخترخاله اش ناخودآگاه ازبینیش آب میومده اونم بصورت غیر طبیعی بعدها مشخص شد یه سوراخی تویه مغزش بوجود اومده که باعث شد آب مغز خارج بشه واسه شفاش خیلیها نذر نمک کردن وجاجت گرفتن

خداروشکر

ﺍﺯ ﭘﯿﮑﺎﻥ ۵۷ ﮐﻪ ﯾﮏ ﭘﺴﺮ 5 ﺳﺎﻟﻪ ﮐﻨﺎﺭ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﻧﺸﺴﺘﻪ ﻭ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ ﻧﺒﺎﯾﺪ ﺳﺒــﻘﺖ ﮔﺮﻓﺖ , ﻣﺎﺷﯿﻦِ ﺑﺎﺑﺎﯼ ﺍﻭﻥ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﻣﺎﺷﯿﻨﺎﯼ ﺩﻧﯿﺎ ﺗﻨﺪﺗﺮ ﻣﯿﺮﻩ ...
2706