2752
2734
عنوان

تشخیص جنسیت در NT

| مشاهده متن کامل بحث + 215 بازدید | 31 پست
هر سه ماه یه سونو غربالگری داری(همین انتی و آنومالی و..) هر دوهفته باید بری دکتر برای چکاپ آزمایش ...

این سل فرس هم هر ۳ مله یکبا. هست؟؟؟

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هر سه ماه یه سونو غربالگری داری(همین انتی و آنومالی و..) هر دوهفته باید بری دکتر برای چکاپ آزمایش ...

آزمایش سلفری چنده هزینش همه ی آزمایشگاه ها انجامش میدن؟همون آزمایش خون تعیین جنسیته؟

خدایا امیدم فقط به تویه♥️🥀
یعنی چی؟؟؟؟؟

خدایی درست گفتم نه ؟

ببین من تو ان تی بهم گفت دختر بعد گفتم اقای دکتر صد در صد درسته ؟

اونم گفت دوست داری عوض بشه نه ؟؟؟دیدم اره ته دلم دوست داشتم و خیلی خجالت کشیدم راجع به هدیه ای که خدا برام در نظر گرفته 

ولی ان تی به نظر من  الان بالای ۹۹در صد درسته اگر دکترا شک کند یا معلوم نباشه اصلا نمیگن 

خدایی درست گفتم نه ؟ ببین من تو ان تی بهم گفت دختر بعد گفتم اقای دکتر صد در صد درسته ؟ اونم گفت دو ...

بیشتر خانوادم دوست دارن پسر بشهههه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آزمایش سلفری چنده هزینش همه ی آزمایشگاه ها انجامش میدن؟همون آزمایش خون تعیین جنسیته؟

فقط آزمایشگاهای ژنتیک انجامش میدن باید از قبل زنگ بزنی بپرسی ببینی کدوم آزمایشگاه تو شهرتون انحام میده

هزینه اشم یه نمونه اش ۲ میلیون و خورده ای

یکی پنج میلیون

که پنح میلیونیه بهتره

باید نقد حساب کنید بعد ببرید بیمه یا بیمه تکمیلی بیشترشو بهتون برمیگردونن

دکتر به منم گفت هم روگام بزن هم کزار ولی میگن خطر داره؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706