2737
2734

من حتی اسم خواهرش بهم الهام شد 

یا كاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكْشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ''' خدایا شکرت بعد از ۱ سال اقدام باردار شدم ان شاءالله به لطف خدا و حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها  بچم پسر است و اسمش رو میذارم امیر محمد . خدایا خودت کمکم کن بدون امتحان کردنم

بچگی با گریه از خواب پاشدم.مامان خواب دیدم شوهرم کچل میشه.... 

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
حالا کچله شوهرتون

نمیدونم. تا حالا خدا قسمت نکرده 🙂😂

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…
چی طوری بود؟

اسم شوهرم تو ذهنم میومد محل کارش ک کدوم شهر. خواهرش تک دختر بود بهم الهام شد ک تک دختر و اسمش میدونستم وقتی اومد خواستگاریم خودم تعجب کردم  نسبت فامیلی هم نداشتیم معرف شدیم بهم

یا كاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكْشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ''' خدایا شکرت بعد از ۱ سال اقدام باردار شدم ان شاءالله به لطف خدا و حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها  بچم پسر است و اسمش رو میذارم امیر محمد . خدایا خودت کمکم کن بدون امتحان کردنم
اسم شوهرم تو ذهنم میومد محل کارش ک کدوم شهر. خواهرش تک دختر بود بهم الهام شد ک تک دختر و اسمش میدونس ...

واقعا جالب بود

یعنی همه چیز می آمد تو ذهنت بصورت الهام

چقدر بی ادبی، لیاقت راهنمایی نداشتی، حال و ایندت مشخصه با این تربیتت و احوالت

گفتن کسی دیده یا ندیده قبل از ازدواجش، این مورد شما خارج از بحث بود

خودم این چیزا رو می دونم که میگی

2706