2733
2734
عنوان

مستاجرمون چهار ماهه کرایه خونه نداده😐

| مشاهده متن کامل بحث + 580 بازدید | 20 پست
بیرونش کنی میره تصرف عدوانی میگیره  دادگاه حق رو به اون میده پدرت درمیاد حکم تخلیه ید بگیر&nbs ...

تخلیه ید فقط در موارد اتمام اجاره س

اینها هنوز مدت اجاره دارند و فقط باید اجرت المسمی  رو ازش بگیره 

بصورت یک دین قراردادی هست 

اجاره یک عقد لازم هست به این راحتی نمیتونی اخراجش کنی 

مگه اینکه قبلش توافقاتی باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تخلیه ید فقط در موارد اتمام اجاره س اینها هنوز مدت اجاره دارند و فقط باید اجرت المسمی  رو ازش ...

بعله من اینارو میدونم با عجله خوندم فکر کردم ۴ماه از مهلت قراردادش گذشته و بیرون نمیره 

خودم حقوق خوندم ...

ببخشید شما همون نبودی که منو برا آزمون وکالت راهنمایی کردی و اصرار داشتی به همه خانومای اینجا تو روبیکا چت کنی آیدی میدادی؟؟

من خيلي به مستأجراي قبلي رحم ميكردم . يه مغازه دادم اجاره . مثلا اگر كرايه مغازه برجي 5 تومن بود من ...

همه مثل هم نیستن بیش از حدکرایه گرفتنم ن شرعیه نه اخلاقی برای خدا کار کن ک اینجوری با یه بی معرفتی از جانب کسی رنگ عوض نکنی

2731
بعله من اینارو میدونم با عجله خوندم فکر کردم ۴ماه از مهلت قراردادش گذشته و بیرون نمیره  خودم ح ...

من هر کس رو بخواد راهنمایی میکنم اما نه کسی ایدی منو داره نه به کسی شماره دادم تا حالا نه هیچی و کلام شما بسیار زننده س بلکه توهین میتونه باشه که متاسفم واسه شما 

شما هم اگه اِطلاعات درستی داشتی افاضه کلام میکردین که حق الناس نشه و هر چیزی رو به عنوان مشاوره مطرح نمیکردین 

ممنون میشم دیگه منو ریپ نکنید 

من هر کس رو بخواد راهنمایی میکنم اما نه کسی ایدی منو داره نه به کسی شماره دادم تا حالا نه هیچی و کلا ...

سوال پرسیدم گفتم شاید همون باشی ..؟؟

..

وگرنه مرد سالم که نی نی سایت نمیاد ....اگر مردی واقعا مرد باشه وسط زنا نمیپلکه ...

تو حتی نمیدونی حق الناس یعنی چی ..

اینکه حالا من از سر عجله یه چیزو اشتباه فهمیدم دلیل بر نداشت اطلاعات نیست...همون درسی که تو خوندی من تو بهترین دانشگاه خوندم  ......جای اینکه بیای اینجا اطلاعاتتو به رخ بکشی یکم مرد بودن و جنم داشتن رو یاد بگیر ...مرد که نمیاد وسط زنا سبزی پاک کنه  ...