2737
2734
ديگه لازم ندارمش اصلا به دردم نميخوره ٨ سال پيش خريدم كه خوب خيلي گذشته تو باشي نميفروشي؟

کم داری میدی.باور کن این مردم ارزش خوبی ندارن.دیکه خودت می‌دونی.اکه پول لازمی بفروش آخه برخی جنسا مشتری واقعی گیر نمیاد براشون.

اگه یک و نیم خیلی برات واجبه و لازم داری بده اگه نه بزار بمونه

این مردم تموم تلاششونو میکنن پول ادمو بخوره و ندن. اون بکنار من دوبار یه خطیو اشتباهی شارژ کردم زنگ ...

جدی گفتن نمپمیدم چه راحت شدن خیلی تو دیوار حواستون باشه یه چیزی رو تو کاسبی تون داشته باشین بنام مراقبت از خود مراقبت از خود یک هنره من ششماه در رابطه با یه خانمیبرای یک کاری که تبادل اطااعات بودتو اینستا ارتباط داشتم این خانم به قدری خوب از خودشوپ بخوبی مراقبت میکرد که نهایت نداشت شما همکلاوخودت تو این بیزنسی که میکنی از خودت مراقبت کن چطوری یکیش از مالت مراقبت کن نیاز به این داره که مال توابدا به کسی ندی که تو رو دربایستی بندازه شما رو بعد بخواهیدبدوی خیلی راحت بگو عزیزم مال من نیست من خودم یک کارگرم به من گفتن پولو نگرفتی تحویل نده . این باعث میشه روت باز بشه نه این که جسارت نمیکنم پر رو بشی  این تعریفش نیست اونوموقع گویشت بد میشه با مردم تو این قاب جدی باش ببخشید زیاد حرف زدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بمونه اصلا استفاده اي ازش ندارم اخه

دستگاهه چیه ؟

مردم , وقتی به آنها خوبی می کنید معمولاً فراموش می کنند , اما وقتی اشتباهی درموردشان مرتکب می شوید , گله و شکایت را هرگز از یاد نمی برند.
2731
2740

دو حالت داره با تلفنی و با عکسایی که دیدن میپیندن و اول پولو یا دوسوم مبلغ و برات میفرستن تو هم جنس و میفرستی که این و من نمیپسندم ولی خب خیلی پیش میاد دیگه،یا حضوری میان که باید کل پولو بریزن و جنس وتحویل بدی.من چند بار با دیوار حنس فروختم و راضی بودم مشکلی پیش نیومد.

من خیلی خریدو فروش میکنم 

وقتی میخوام چیزی بخرم و خودم نمیتونم برم؛اسنپ باکس میگیرم میره جنس رو تحویل میگیره و صبرمیکنه پول رو برای طرف واریز کنم و حرکت میکنه میاد به من تحویل میده

گاهی هم حضوری خرید کردم

برای فروش هم یا حضوری یا به همون روش اسنپ باکس انجام میدم

کسایی که بیعانه میخوان کلاه برداری میکنن من اصلا نه بیعانه میگیرم نه بیعانه میدم

از مسیر هایی که دور هستن یا شناختی از محل ندارم یا اسم محل بد هست اصلا خرید نمیکنم

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  

تازگیا من ازسوپر مارکت ازاسنپ خرید کردم اونم داشت سرموکلاه میذاشت یه قلم جنس نفرستاد بعدتماس گرفت ازفروشگاه یه مبلغیم اضافه گرفت بعدم اون یه قلم روبزوربعد۱۲ساعت تاخیرآورداصلاخریداینترنتی خیلی بدشده

اتفاقا دقیقا دم خونمون قرار گذاشتم.یارو یه ماشین فرستاده بود.راننده هی میگف گوشیو بده دیگه بده.گفتم ...

گوشیوندادی ببینه کارمیکنه مشکلی نداره یانه بعدگفتی پولو بزن بعدگوشی روبدم؟🙄

2706