2752
2734
عنوان

خام هاي باسياست بدوييد كمك ام

| مشاهده متن کامل بحث + 395 بازدید | 33 پست

عزیزم برو مهریه ات رو بزار اجرا 

بگو من می خوام زندگی کنم و زندگیم رو دوست دارم ولی مهریه ام رو می خوام 

فکر کرده تو بی سر و زبون و بی پناهی داره ظلم میکنه برای همین میگن مهریه باید بالا باشه تا مرد نتونه هر غلطی دلش خواست بکنه 

این طوری دو تا حالت پیش میاد 

اول اینکه شوهرت شروع میکنه رفتارش رو خوب میکنه تا تو رو گول بزنه که مهریه ات رو ببخشی بعد دوباره اذیتت کنه که تو هم جواب محبت رو با محبت میدی ولی گول نمی خوری 

اتفاق دوم هم اینکه که دادگاه مهریه رو از اموالش کم میکنه میده به تو توهم هر چی گیرت اومد میکنه سرمایه بعد طلاق میگیری میری زندگی خودت رو میکنی بی سرخر

مآدرس همش دعا مينويسه مباره مي ريزه تو خونه مون.  جند سال ديكه خسته شدم . باطل ميكنم دوباره مير ...

واییییییی خدای من دعا چرت و پرته فقط داری تلقین میکنی

اصلا دعا و سحر و جادو وجود نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با یه وکیل خوب صحبت کن، که هم جدا بشی هم مهریتو بگیری.

دوست عزیز، به اندازه آدمای دنیا نگرش متفاوت وجود داره، اگر مخالفی نظرتو برای خودت نگه دار، ریپلای نزن، ممنون که احترام میذاری و درک میکنی.
2731
خونه هاشو زده اسم باهاش و مادرش .  

به زیره پات برو مهرتو بذار اجرا

وقتی به گوه خوردن افتاد خواهشا دیگه نبخش بمون خونه ش مهرتو کامل ک گرفتی حالا هرسال طول کشید فقط طلا بگیر و سرمایه جمع کن بعدم جدا شو راحت زندگی کن

فقط نگذر 

محتاجه محبتشی مگه تا خوب میشه باهاش خوب میشی؟

خونه هاشو زده اسم باهاش و مادرش . 

وکیل بگیر از حلقومشون درمیارن. 

دوست عزیز، به اندازه آدمای دنیا نگرش متفاوت وجود داره، اگر مخالفی نظرتو برای خودت نگه دار، ریپلای نزن، ممنون که احترام میذاری و درک میکنی.
عزیزم برو مهریه ات رو بزار اجرا  بگو من می خوام زندگی کنم و زندگیم رو دوست دارم ولی مهریه ام ر ...

مهريه بالا هست . بخاطر اون أين كارها رو ميكنن . منو ازيت ميكنن ببخشم . اكه مهريه ام مقدارش  بايين بود الان بيرون ام كرده بودن  

به زیره پات برو مهرتو بذار اجرا وقتی به گوه خوردن افتاد خواهشا دیگه نبخش بمون خونه ش مهرتو کامل ک گ ...

آره فك ميكنم ميخاد زندكي كنه .بعد ميفهمم نقش است . دوباره فحش ميده ازيت ميكنه 

مهريه بالا هست . بخاطر اون أين كارها رو ميكنن . منو ازيت ميكنن ببخشم . اكه مهريه ام مقدارش  باي ...

پس بهترین کار همینه 

این آدم ها اگر طرف رو تو موضع ضعف ببینن ظلم میکنن 

مهریه ات رو بزار اجرا ببین چه‌طور شوهرت رامت میشه 

به زیره پات برو مهرتو بذار اجرا وقتی به گوه خوردن افتاد خواهشا دیگه نبخش بمون خونه ش مهرتو کامل ک گ ...

اكه بزار م اجرا ممكنه .از خونه بيرون ام  كنن . وكيل كفت 

اكه بزار م اجرا ممكنه .از خونه بيرون ام  كنن . وكيل كفت

مگه شهرِ هرته؟؟ 

یه وکیل درست و حسابی بگیر

از خونه بیرونت کردن یکراست برو کلانتری بگو منو از خونه ام انداختن بیرون من میخوام زندکی کنم 

خودشون درستش میکنن

راست ميكي . فحش داد بعدش خوب شد من باهاش حرف  نميزنم تا خودش  رو جمع كنم 

راست ميكي . فحش داد بعدش خوب شد من باهاش حرف  نميزنم تا خودش  رو جمع كنم

وقتی هربار فحش میده و تو میبخشی داری بهش میفهمونی دلت فحش میخواد🫤

بی محلی کن حرف نزن حرف میزنی ام سرد و خشک

داره تورو کوچیک میکنه 

ارزش خودتو بدونی دیگه باهاش برخورد جدی میکنی