2737
2734
عنوان

میگن

141 بازدید | 10 پست

هر ذکری بیش از حد ممکنه بد باشه 

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 

دارم از استرس دق میکنم کلی استغفرالله و اسامی خدا و اینا رو حالا با تعداد مشخص چند روزه میگم یعنی ممکنه خدا امتحانم کنه ؟

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مگه میشه گفتن استغفار یا اسم خدا بد باشه!!!!؟

هر چیزی می‌شنوید قبول نکنید خواهشا

الهی که بحق اسماء متبرکش مشکلتون حل بشه و به خوشی حاجت روا بشید 🤲

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
مگه میشه گفتن استغفار یا اسم خدا بد باشه!!!!؟ هر چیزی می‌شنوید قبول نکنید خواهشا الهی که بحق اسماء ...

نههههه 

نمیگم بده میگن  یه سری واکنش و امتحاناتی خدا میکنه

ببخشید بابت اینکه نوشتن بد اشتباه شده منظورم امتحان کردن هست 

وگرنه اسامی خدا که استغفرالله اثر بد نمیذاره

2740
نههههه  نمیگم بده میگن  یه سری واکنش و امتحاناتی خدا میکنه

تا جایی که از آیات قرآن من متوجه شدم، خودش گفته اگر توبه کنی فقط میبخشه، اگرم صداش کنی با حاجت روایی یا ثوابش جواب میده.

دعا میکنم خوشبخت بشی گلم

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
تا جایی که از آیات قرآن من متوجه شدم، خودش گفته اگر توبه کنی فقط میبخشه، اگرم صداش کنی با حاجت روایی ...

مرسی عزیز 

انشالله که همین طوره