2752
2734
سونو؟! باید mri بدن یا سی تی اسکن.

نمیدونم داده یانه 

اخه کلی گریه میکرد نتونستم بپرسم 

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتما یه وقت mri بگیرن  و پیش یه متخصص خوب مغز و اعصاب برن

میخوان بعد تعطیلات ببرنش شیراز 

بنظرت خوب میشه؟

میخوان بعد تعطیلات ببرنش شیراز  بنظرت خوب میشه؟

ببینید من خودم دارم برای این بیماری‌ها تحقیق میکنم به جرئت میتونم بگم فلج مغزی ممکنه تا ده سال دیگه درمان بشه با پیشرفت علم.

خواهرتون کجا زندگی میکنه؟

2731
ببینید من خودم دارم برای این بیماری‌ها تحقیق میکنم به جرئت میتونم بگم فلج مغزی ممکنه تا ده سال دیگه ...

یه شهرستان تو استان فارس 

تا ده سال دیگه ابجیم پیر میشه

تحیق کردی میشه نتیجه رو بهم بگی

من یه مستند دیدم تو ایران این بیماری یه درمان نسبی براش پیدا شده بود. امیدوار باشید.

یعنی بادارو؟

❣️پروفایلم عکس خودمه ور ندارید لطفا❣️تنهایی هام رو با گلدوزی پُر میکنم و به رویاهام نقش میزنم🙃🪷بقیه امضا👇اونجا که حمید عسکری میگه: هیچکی مثه من تورو دوس نداره اینو از تو چشام میتونی بخونی،تو بودی جونم و عمرم و کسی که میخواستمو قسمِ راستمو که میخوای بدونی🥺💔* به چشمانم نگاه کرد وگفت؛ بگو دوباره به این جهان بازخواهیم گشت ومرا...حتی اگر درختِ گیلاسی آفریده شده باشم باز خواهی شناخت😔💔* یه چی بگم همین الان یادم اومد یادش بخیر سریال  چار خونه رو بچگیام میدیدم ساعت ۱۱ از شبکه سه پخش میشد،مامانم میگفت برو بگیر بخواب بچه دیروقته ولی مگه میشد همه ببینن من نه؟ یادمه شنبه ( جواد رضویان) با این حلبای روغن و یه چوب و چن تا نخ گیتار درست کرده بود منم پیله کرده بودم به بابام که باید واسم درست کنی😅😂تهش رفت یه دونه از این اُرگا واسم خرید گفت اونو بیخیال شو دختر ولی من هنوز فک میکنم به اون حلب روغن و این اهنگ قیسمت نَمیشه اینگار 🙂 یااونجا که میگفت هینگااامه هینگامه😁😥.میدونید ولی هیچ وقت قسمت نشد اونی که باید🙃}}}}* 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️یه چیزی میگم اینو ازمن کاش یادت باشه،جنگی میجنگه حتی اگه کالج پاش باشه👊✌️ 
برای اوتیسم نمیدونم از این راه درمان میشن یا نه این رو بخونید متن یکی از تاپیکامه فردی رو به تا ...

درباره درمان قطع نخاع چی؟ یعنی درمان میشه ؟ کجا باید ببریم؟

❣️پروفایلم عکس خودمه ور ندارید لطفا❣️تنهایی هام رو با گلدوزی پُر میکنم و به رویاهام نقش میزنم🙃🪷بقیه امضا👇اونجا که حمید عسکری میگه: هیچکی مثه من تورو دوس نداره اینو از تو چشام میتونی بخونی،تو بودی جونم و عمرم و کسی که میخواستمو قسمِ راستمو که میخوای بدونی🥺💔* به چشمانم نگاه کرد وگفت؛ بگو دوباره به این جهان بازخواهیم گشت ومرا...حتی اگر درختِ گیلاسی آفریده شده باشم باز خواهی شناخت😔💔* یه چی بگم همین الان یادم اومد یادش بخیر سریال  چار خونه رو بچگیام میدیدم ساعت ۱۱ از شبکه سه پخش میشد،مامانم میگفت برو بگیر بخواب بچه دیروقته ولی مگه میشد همه ببینن من نه؟ یادمه شنبه ( جواد رضویان) با این حلبای روغن و یه چوب و چن تا نخ گیتار درست کرده بود منم پیله کرده بودم به بابام که باید واسم درست کنی😅😂تهش رفت یه دونه از این اُرگا واسم خرید گفت اونو بیخیال شو دختر ولی من هنوز فک میکنم به اون حلب روغن و این اهنگ قیسمت نَمیشه اینگار 🙂 یااونجا که میگفت هینگااامه هینگامه😁😥.میدونید ولی هیچ وقت قسمت نشد اونی که باید🙃}}}}* 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️یه چیزی میگم اینو ازمن کاش یادت باشه،جنگی میجنگه حتی اگه کالج پاش باشه👊✌️ 
یه شهرستان تو استان فارس  تا ده سال دیگه ابجیم پیر میشه تحیق کردی میشه نتیجه رو بهم بگی

متاسفانه اونجا پزشک نمیشناسم 

آنچنان تحقیقی که نه اما با دیدن یه مستند توی ایران به نتایج خوبی رسیده بودن و یه نفر امید برای درمان این بیماری‌ها دارم (هنوز هم باید تحقیق کنم)

متن یکی از تاپیکامه

فردی رو به تازگی دیدم که بر اثر تصادف به نخاعش آسیب رسیده بود و ۵ سال فلج شده بودن اما با استفاده از سلول درمانی الان بهتر شدن و تغییرات رو حس می‌کنند و میتونن بعصی از اندامهای تحتانی رو تکون بدن

میگفتن مرکز درمانی که بودن طیف خاصی از بیمارهای مربوط به سیستم عصبی مثل  ام‌اس، سی پی (فلج مغزی)، ALS، آتاکسی و آسیب نخاعی رو دیدن که اونا هم تغییرات رو حس میکردن و راضی بودن.

ببینید من خودم دارم برای این بیماری‌ها تحقیق میکنم به جرئت میتونم بگم فلج مغزی ممکنه تا ده سال دیگه ...

خداکنه عزیزم خدا از دهن وقلب پاکت بشنوه

خیلی از خانواده ها درگیر هستن😔😔

درباره درمان قطع نخاع چی؟ یعنی درمان میشه ؟ کجا باید ببریم؟

در حال تحقیق هستم

این فردی که من دیدم به نخاعشون آسیب رسیده بود (وقت نشد ازش بپرسم قطع نخاع شده یا نه یکی از دوستانش میگفت نخاعش له شده الان میتونه کمر و باسنش رو تکون بده بعد سه تزریق)

خداکنه عزیزم خدا از دهن وقلب پاکت بشنوه خیلی از خانواده ها درگیر هستن😔😔

خیلی سخته

2706