2733
2764
عنوان

چرا زن بودن سخته؟

1124 بازدید | 82 پست

من تقریبا دو هفته از ماه که میشه نصف عمرم رو درگیر پریود و مصیبتای جسمی و روانیش هستم. زن بودن برام اینجوریه که اون مدت که هورمونام بالا پایینه و از لحاظ روانی حساس و خسته ام باید با خودم بجنگم تعادل روانیمو حفظ کنم. مادر باشم همسر باشم بپزم بشورم این وسط خوشگل هم باشم مهربون هم باشم.وقتی از لحاظ جسمی خونریزی ضعیف و بیحالم کرده باید همه کارامو بکنم در حالی که بعضی وقتا دلم میخواد بمیرم. انصافا همسرم همراه و مهریونه و درک میکنه ولی خب مثل همه مردا نمیدونه تو بدن و مغز من چه خبره. شماها هم درگیر هستین با این موارد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقاااا من از دوهفته قبل پریودم علایم پی ام اس دارم تا پوستم یکم خوب میشه پریود میاد گند میزنه تو ...

کلا پروسه تولید مثل تو بدن زن ها خسته کننده و آزار دهنده . برای مردا آسون و لذت بخشه

بعد میگن زن لطیفه و گل هس درحالی ک ما مث کاکتوس و یا سنگ رفتار میکنن باهامون و هیچ ارزشی برامون قائل نیستن

این که تو درست میگی ‌، به این معنی نیست که حتما من اشتباه میگم! تو زندگی رو از دیدِ من نگاه نمی کنی... :)  
بعد میگن زن لطیفه و گل هس درحالی ک ما مث کاکتوس و یا سنگ رفتار میکنن باهامون و هیچ ارزشی برامون قائل ...

چون مردا براشون این اتفاقا نمیفته درکی ندارن ازش. غر هم میزنیم فکر میکنن ادا درمیاریم و زیادی حساسیم 

چون مردا براشون این اتفاقا نمیفته درکی ندارن ازش. غر هم میزنیم فکر میکنن ادا درمیاریم و زیادی حساسیم ...

باور کن اگه مردا ب جای ما پریود میشدن بازهم جنس برتر میدونن توی جامعه کثیف و مردسالار و زن ستیز

این که تو درست میگی ‌، به این معنی نیست که حتما من اشتباه میگم! تو زندگی رو از دیدِ من نگاه نمی کنی... :)  
2706