2752
2734
خانواده نمتونه کاری کنه اگ خودش صدشو برات بزاره-خودتونو گول نزنید

گول چرا؟ من سوال پرسیدم. من تقریبا فراموشش کردم و اگه خودمم بخوام خونوادم نمیزارن دیگه، پس واسم فرق نداره

برای ازدواج خب ملاک های زیادی اضافه میشه  اما معمولا پسرا در نگاه اول به چهره نگاه میکنن

یعنی دختری ک معمولی باشه پس زده میشه

اون دختری ک با کرم و اینا قشنگه دوسش دارن؟

چ چیزا

واقعا ک

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی دختری ک معمولی باشه پس زده میشه اون دختری ک با کرم و اینا قشنگه دوسش دارن؟ چ چیزا واقعا ک

نه من چنین چیزی نگفتم 

گفتم آقایون در نگاه اول به چهره دختر نگاه میکنن

نگفتم دختر حتما باید خیلی زیبا باشه 

زیبایی هم یه چیز سلیقه ایه

اره چند بار خودکشی کرد خودم بردمش بیمارستان. پیش مشاور پیش مامانم پیش، عمم و هزار بارم پیش خودم گریه ...

خب پس احتمالا فراموش نکرده به نظرم

علت اینکه خبری ازش نیست احتمالا بخاطر مغرور بودنشه

ولی خب درگیرش نشید

2731
نه من چنین چیزی نگفتم  گفتم آقایون در نگاه اول به چهره دختر نگاه میکنن نگفتم دختر حتما باید خ ...

اها اکی

ببین از خدا میخوام یا بدستش بیاری یا مهرش از دلت بیرون بره 

میدونم ساعت ها روز هات خیلی سخت میگذره امیدوارم خدا ب دلت آرامش بده

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
خب پس احتمالا فراموش نکرده به نظرم علت اینکه خبری ازش نیست احتمالا بخاطر مغرور بودنشه ولی خب درگیر ...

یکی اینو ب خودت بگه 

تو نمیتونی فراموش کنی اون هم همینطور

رک میگم عرضه داری براش تلاش کن اگم نمخادت رهاش کن -مطمئن باش ازشما بهتر نصیبش نمیشه

نخواست و من رها کردم😔

منم مشکلات زیاد دارم و ضعف های زیادی دارم و 

امیدوارم فقط یک پسر خوب نصیبش بشه و یک ازدواج خوب داشته باشه 

نخواست و من رها کردم😔 منم مشکلات زیاد دارم و ضعف های زیادی دارم و  امیدوارم فقط یک پسر خوب ن ...

ولی ی توصیه از طرف من تا کامل فراموشش نکردی دختر دیگه ای رو تو زندگیت نیار

اها اکی ببین از خدا میخوام یا بدستش بیاری یا مهرش از دلت بیرون بره  میدونم ساعت ها روز هات خی ...

ممنونم خواهر خوبم از دعای خیرت🌹🌹

آره خیلی سخت و تلخه 

ایشالله آرامش نصیب دلای همه👌🌹

ولی ی توصیه از طرف من تا کامل فراموشش نکردی دختر دیگه ای رو تو زندگیت نیار

نه‌ چنین کاری نمیکنم 

من مشکلات روحی زیادی دارم و نمیتونم هیچ دختری رو وارد زندگیم کنم 

این دختر رو هم چون خیلی دوسش داشتم بهش نزدیک شدم وگرنه قصد نداشتم به هیچ دختری نزدیک بشم بخاطر مشکلات فراوانی که دارم

ممنونم خواهر خوبم از دعای خیرت🌹🌹 آره خیلی سخت و تلخه  ایشالله آرامش نصیب دلای همه👌🌹

پسر هایی مثل شما کم گیر میاد 

ببین ی خنجر گذاشتی رو بازوت هی داری اون خنجر رو فرو میکنی تو بدنت تا با دست های خودت درش نیاری ولت نمیکنه و دردرش هر روز بیشتر از دیروز میشه خودت دیگ بکش بیرون از این حس و حال خودت رو با درس تحصیل کار و....سرگرم کن این ک هرشب براش بنویسی زخمت رو بیشتر میکنه سعی کن ضعف هات رو بپذیری و بری سراغشون اونارو درمون کن مطمئنم خدا ی دختری نصیبت میکنه ک هر شب و روز بگی خدایا شکرت ولی تا وقتی ط گذشته ای و رهاش نکردی هر روزت بدتر از دیروزت میشه شاید بگی هیچ دختری مثل اون نیست ولی بخدا ک هست شاید بهتر از اون 

نه‌ چنین کاری نمیکنم  من مشکلات روحی زیادی دارم و نمیتونم هیچ دختری رو وارد زندگیم کنم  ...

تو پست پائین بهت گفتم چیکار کنی

پسر هایی مثل شما کم گیر میاد  ببین ی خنجر گذاشتی رو بازوت هی داری اون خنجر رو فرو میکنی تو بدن ...

آره درسته 

متاسفانه من آدم‌ حساسی هستم و روحیه شکننده ای دارم 

باید خودم رو هر طور که شده از این تله بیرون بیارم 

ولی خب خیلی سخته باید تلاش کنم 

آره درسته  متاسفانه من آدم‌ حساسی هستم و روحیه شکننده ای دارم  باید خودم رو هر طور که شد ...

چند وقت اینجوری؟

امیدوارم تاپیک بزنی بگی تو جلسه خواستگاری چ واکنشی نشون بدم