2733
2771

چجوری میتونم خوشحالش کنم؟

دردی که انسان را به سکوت وا می‌دارد بسیار سنگین تر از دردی استکه انسان را به فرياد وامی دارد…و انسان ها فقط ب فریاد هم می رسند…نه به سکوت هم…!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی کادو قشنگ بفرس براش 

ی کیک از ی کیک فروشی تو شهرشون سفارش بده با اسنپ بفرست براش

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
زنگ بزن فقد تبریک بگو

میخوام سورپرایزش کنم 

دردی که انسان را به سکوت وا می‌دارد بسیار سنگین تر از دردی استکه انسان را به فرياد وامی دارد…و انسان ها فقط ب فریاد هم می رسند…نه به سکوت هم…!

بنظرم عیده رو ک پست کنی برو یه مینی کیک خیلی کوچیک بگیر بعد شمع بذار بهش بگو ک فوت کنه و بعد خودت فوت کنی(تماس تصویری) 

امضام خونده بشه🤌برای حاجت رواییتون عزیزان دلم خودم یه حاجت خیلی سختی داشتم به لطف خدا امام حسین و شهید نوید صفری حاجت روا شدم اینطوریه ک زیارت عاشورا رو به مدت40روز میخونی تقدیم میکنی به روح پاک شهید نوید صفری ک امام حسین رو واسطه ی حاجتتون قرار بدن و ایشون قسم خوردن ک یا حاجتتون رو میدن یا توی اون دنیا هواتونو دارن🙂اگه امضامو خوندی حتما بهم بگو و برای سلامتی و خوشبختی منم دعا کن اسمم بگین کاترین 🙂❤
هدیه برای پست کن  اگر هم میتونی برو سورپرایزش کن

نمیتونم برم

ی کادو قشنگ بفرس براش  ی کیک از ی کیک فروشی تو شهرشون سفارش بده با اسنپ بفرست براش

کادو چی پیشنهاد میکنین

باقالیچه حضرت سلیمان برو پیشش 

😂😂

کادو چی پیشنهاد میکنین

ماشین داره؟

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
به کسی بسپار براش کیک و کادو ببره از طرف تو .یا گل بخر پیک بده بهش

اره این خوبه

شماره دوستشو دارم بنظرت بگم شماره کارت بده براش بزنم از طرف من بگیره

بعد ناراحت نشه نامزدم؟

بنظرم عیده رو ک پست کنی برو یه مینی کیک خیلی کوچیک بگیر بعد شمع بذار بهش بگو ک فوت کنه و بعد خودت فو ...

🥲👍

2706