2737
2739

که هم عجیب بوده و هم خارق العاده اسیب ندیدنتون .خودم از گاز گرفتگی موقع استحمام .البته دور از جونتون .مثال آتش سوزی .زلزله .سیل .کتک کاری . دعوا .گاز گرفتگی و تصادف و...

غرق زخمیم ولی قامتان خم نشده 🫡💔

تصادف دوبار تا الان نزدیک بود بدیم ته دره 

و شبی به معجزه نجات پیدا کردیم 

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات بفرستم:)🤍              دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من تو ۲۵ سالگی سکته کردم آنژیو کردم و برام فنر گذاشتن و ...

مشاوره رایگان پوستی + ارسال رایگان محصولات به همه جای ایرانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/9427706/مراقبت-پوست-با-انواع-ماسک-ورقه-ایضدجوشضدچروکآبرسان
2738
دور از جونتون. وای پس هیجان داره 

اره یهو دنیا سفید میشع

حرارت داره ..

حس کردم ی لحظه تموم شدم😂

تعلیق...     فقط شهریار که میگه:آزرده دل از کوی تو رفتیم و نگفتی ..کی بود؟ کجا رفت؟..چرا بود و چرا نیست..

با بچم رفته بودم حموم ،بچه دو سه ساله بود شیلنگ آب حموم رو برداشته بود به در و دیوار آب می پاشید ،نگو تو پریز برق ای حموم آب رفته،منم زیر دوش آب بودم هر چند ثانیه یه دفعه حس میکردم برق منو میگیره،میزد به گردنم یه درد خیلی بدی تو گردنم میپیچید،اومدم شیر آب رو ببندم ببینم جریان چیه،خب شیر آب هم فلزیه دیگه،بار یه محکم گردنم حالت برق گرفتگی شد،به زحمت ابو بستم،شوهرمو صدا کردم ،نگاه کرد گفت پریزا همش خیسن،برق اتصالی کرده

2706