2733
2734
عنوان

بع همسر آیندم چی بگم درباره سایت😪😪😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1168 بازدید | 105 پست
من این همه شبو روز خودمو به اب اتیش میزنم...تلاش میکنم که روزی بشینم سر سفره عقد😶دستت درد نکنه

من تازه فهمیدم آقایی 

من شوهر کنم بفهمم شوهرم تو سایت زنونه بوده…😐🩴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میشه شما فعلا ازدواج نکنی؟

بذار یه کم بزرگتر بشی

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
ع من تازه فهمیدم کاربر آقایی منم بودم شوهرم با پروفایل زنونه تو سایت زنا میپلکید و از اینجور تاپیکا ...

😶😶😶چی میگی ؟؟؟؟؟؟؟

من کی پلکیدم

اصلن میرم پروف رو عوض میکنم

من قلمرو خودم رو دارم و حد مرز خودم رو میدونم.جسارت نباشه منظورم اینه دست و پام از گلیمم دراز تر نمیکنم🤚کاربر اقا

اولا که چه مشکلی داره که اینجا عضو بودید؟ 

کسی باید عذاب وجدان داشته باشه که کاری کرده باشه وقتی با کسی دوست نشده باشید و خیانت نکرده باشی پس جای نگرانی نیست 

ثانیا چرا باید بهش بگی اینجا عضو بودی 😐 

تا زمانی که رسیدن امکان دارد؛ زندگی درد قشنگیست که جریان دارد ......🌱  به قول استاد عزیز دلم؛ پدر عزیزتر از جانم : صبر و تلاش اوج احترام به حکمت خداست ....  ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده..❤️
میشه شما فعلا ازدواج نکنی؟ بذار یه کم بزرگتر بشی

باش..تو همین فکر بدوم

من قلمرو خودم رو دارم و حد مرز خودم رو میدونم.جسارت نباشه منظورم اینه دست و پام از گلیمم دراز تر نمیکنم🤚کاربر اقا
من این همه شبو روز خودمو به اب اتیش میزنم...تلاش میکنم که روزی بشینم سر سفره عقد😶دستت درد نکنه

الانم تابلوعه دنبال کیس سفره عقدی که تاپیک سم زدی

ما همیشه میخندیم چون به شما نمیرسه غم های مارو ببینین :) تورک 🔗💚
واقعا؟  ایدی پروفایلو میگی دیگه از کجا تغییرش بدم؟

بله با شرایط خاص تغییر میدن این کاربری که بهش تبریک گفتم آیدیش مودبانه نبود که نی نی یار قبول کرد وگرنه شرایطش اینه که سارا تاپیک شو زده 👇

نـــور بر تاریکی پیـــروز است... ✨
اولا که چه مشکلی داره که اینجا عضو بودید؟  کسی باید عذاب وجدان داشته باشه که کاری کرده باشه وق ...

بخدا من کاری نکردم...اصلن رزم کاربی در اختیار شما

2706