2737
2739
عنوان

خواهر شوهرم به شوهرم زنگ زده که ببرتشون گردش

| مشاهده متن کامل بحث + 3881 بازدید | 112 پست

ببخشید شما و شوهرتون مگه از هم دیگه جدا هستید؟ من شوهرم هر جا بره منم با خودش میبره لازم نیست بگن چون جفتمون یکی هستیم

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بیرون عادی ک نیست گردش خارج از شهره که قراره تا نصف شب طول بکشه بعد ازدواج دیگه گردش خواهر برادری ن ...

خب این نظر شماست

ولی تو بعضی خانواده ها هست که خواهر برادر بدون حضور همسرانشون باهم برن تفریح یا بیرون

ما تو خانوادمون اینطوری هست 

2728
2738
خب این وفت نمیگن دل منی ک بیشتر از یکساله خارج شهر نرفتم و تفریحی ندارم میشکنه و منم زنشم

خب شما هم حق داری

به نظرم به شوهرت بگو منم خیلی وقته تفریح نرفتم ماشین خودتم بیار دو تا راننده بشین که منم بیام

اگر اون موقع مخالفتی شد خب حق داری دلت بشکنه

از قدیم گفتن چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است 

همسر شما اول در قبال شما وظیفه داره بعد بقیه

شوهرت باید می‌پرسید ۵ نفر چجوری بریم با یک ماشین اونا هم مجبور میشدن بیشتر توضیح بدن اون موقع س که اسم تورو ببرن یا نبرن مهمه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2706