2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااییی الهییییی😍😚 بوس به کله پر پشتش وروجکووو😍😍😋😋 بخدا ک بجههای این دورو زمونه نابغن من دخترم چهارروزش بود باهاش صحبت میکردم گوش میداد و میخندیددد خیلی بچم دوست داره صحبت کردن باهاشو بعدم از همون۶/۷ روزگی گردن میگرفت و کلا کارایی میکرد که اصلن به اون سنش نمیخورد😍😍😍😍😚😚😙😙😙

2731

از نظر روانشناسی یه اختلاله و ذوق کردن نداره و در آینده دچار مشکل میشه

و کسی که از این مطلع باشه چشم نمیزنه که نیاز به ماشالله گفتن یا نگفتن داشته باشه

یه افسانه‌ست که میگه کویر یه جنگل بوده که به بارون گفته دوستت دارم...

تو از اونایی که میگن بچم از وقتی به دنیا اومد حرف میزد و راه میرفت و …

ببین بچت کولیک داره زود ببرش دکتر فک نکن حرکتش خوبه

از شدت درده

بچه منم نوزاد بود زور میزد بشینه هرکی میدید تعجب میکرد ولی بخاطر رفلاکس بود

راس میگن از دل درده دختر منم همینه بیست روزشه

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️

سلام 

بچه نزدیک دوماه و تموم کنه وارد سه ماه بشه کاملا عادیه که اینطور دمر بمونه و گردنشو نگه داره استارتر کار عجیبی نمیکنه بچتون 

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
ده ماهگی طبیعیه  این که اسی میگه طبیعی نیست

دختر من الان۱۱ ماهشه از ده ماهگی خودش مستقل راه میره والا من ذوق نکردم بالاخره بچه دیر یا زود راه میره

در حسرت دیدار حرم امام حسین  

چه عجیب خدا حفظش کنه ولی حتما یه دکتر ببر عزیزم ببینید نظر دکتر اطفال و نوزادان چیه

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

خب اول ماشالله 

دوم اینکه اسی ببین تو خودش جمع نمیشه؟ پاهاشو جمع نمیکنه؟ متوجه منظورم میشی؟ 

خودش برگشته به اون حالت یا کمکش کردین؟ بالشی چیزی کنارش بوده؟ 

اگه کاملا عادیه که هیچی 

اما اگ اون علائم بالا رو داشت 

صورتشو جمع و جور کرد و حس کردی تو خودش جمع میشه ممکنه که رفلاکس داشته باشه یا نی نی دلش درد میکنه نفخی چیزیه

بخدا تک تک اینارو استاد روانشناسی رشدمون گفته من از خودم نگفتم بچه ام ندارم من مجردم 

خدا حفظش کنه نی نیو

دیگه کنکوری نیستم