2737
2739
شادمهر رو دارم به کاربر خدای جذابیت میگم پروفش شادمهره😂😂 سلام مم جواد خوبی؟؟ ♥♥😂

اها 

خوبم اوجی گفتم اگ نظرت عوض شده من هوتیو برادرم 😂

برای اینکه پسرم همیشه سالم و سلامت باشه صلوات مهمونم میکنی 👶انشالله بحق امام رضا همه منتظرا دامنشون سبز بشه الهی آمین 🤲🤰🤱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آرع 😂😂به این زودی فراموش شدم 

فک کنم اشتباه گرفتیا  

ف‍‌ق‍‌د اون‍‌ج‍‌ای‍‌ی ک‍‌ه اش‍‌ک ت‍‌و چ‍‌ش‍‌ات ج‍‌م‍‌ع م‍‌ی‍‌ش‍‌ه ب‍‌ع‍‌د س‍‌رت‍‌و م‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌ری ب‍‌ال‍‌ا ک‍‌ه ن‍‌ری‍‌زه:')🥲💔️ // دِل ز هَر چه تَرسید عاقِبَت هَمان شُد.🖤️//‏توی شرایطیَم ك بگی سَلام،می‌زنم زیر گریه:)🙃🩶️//‌#پیر شُد دِلِ #مآ گَرچه آغازِ #جَوآنیست..💔🕊👋🌚!//انصاف نیست یک بار به دنیا اومدن، و این همه مردن:)🙃🩶//کاش آدما‌‌‌‌‌‌ درد حرفایی‌ که میزنن‌ رو‌ حس‌ کنن:)//میدونستم مهم #نیستم ولی دیگه نه اینقد :)🖤//میگه‌که :هزار و یک‌شب‌خیال‌بافتم؛از‌تویی‌که‌یک‌شب‌نداشتمت.....
نظر من عوض بشه؟؟؟؟؟!!!!!! 🤔🤔 اتفاقا من هر روز عشقم وحشی تر میشه😂😂

یا خدا 😳

خب باید هوتی پیدا کنی اونم خیلی ادم ازدواجی بود الانو نمیدونم شاید یکیو پیاد کرده باشه اخه تا یکی صداش نیکرد عاشقش میشد 😂😂

برای اینکه پسرم همیشه سالم و سلامت باشه صلوات مهمونم میکنی 👶انشالله بحق امام رضا همه منتظرا دامنشون سبز بشه الهی آمین 🤲🤰🤱
فک کنم اشتباه گرفتیا    

وایی ببخشید آره اشتباه گرفتم با یه کاربر دیگه😂⁦🤦🏻‍♂️⁩

درخواست دوستی (آقایون)ممنوع .یه دختر مهربون اما زود از کوره در میرم🤣اگه مخالف نظرمی ریپ نزن حوصله ی جرو بحث ندارم نه دردسر میخوام نه دعوا.
وایی ببخشید آره اشتباه گرفتم با یه کاربر دیگه😂⁦🤦🏻‍♂️⁩

اشکال ندارهه یه لحظه به خودم شک کردم      

ف‍‌ق‍‌د اون‍‌ج‍‌ای‍‌ی ک‍‌ه اش‍‌ک ت‍‌و چ‍‌ش‍‌ات ج‍‌م‍‌ع م‍‌ی‍‌ش‍‌ه ب‍‌ع‍‌د س‍‌رت‍‌و م‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌ری ب‍‌ال‍‌ا ک‍‌ه ن‍‌ری‍‌زه:')🥲💔️ // دِل ز هَر چه تَرسید عاقِبَت هَمان شُد.🖤️//‏توی شرایطیَم ك بگی سَلام،می‌زنم زیر گریه:)🙃🩶️//‌#پیر شُد دِلِ #مآ گَرچه آغازِ #جَوآنیست..💔🕊👋🌚!//انصاف نیست یک بار به دنیا اومدن، و این همه مردن:)🙃🩶//کاش آدما‌‌‌‌‌‌ درد حرفایی‌ که میزنن‌ رو‌ حس‌ کنن:)//میدونستم مهم #نیستم ولی دیگه نه اینقد :)🖤//میگه‌که :هزار و یک‌شب‌خیال‌بافتم؛از‌تویی‌که‌یک‌شب‌نداشتمت.....
2740
یا خدا 😳 خب باید هوتی پیدا کنی اونم خیلی ادم ازدواجی بود الانو نمیدونم شاید یکیو پیاد کرده باشه اخ ...

اون نقشش بود حبیب😂

اتفاقا یه جا مصاحبه کرده بود میگفت

من بر عکس نقش حبیب که خیلی ازدواجی بود

خودم خیلی ازدواجی نیستم😂😁🤧🤧

✖️درخواست دوستی ندهید✖️یک عدد عاشق❤هوتن گیان❤می باشم
اون نقشش بود حبیب😂 اتفاقا یه جا مصاحبه کرده بود میگفت من بر عکس نقش حبیب که خیلی ازدواجی بود ...

واقعا ولی خیلی طبیعی بازی میکرد به قیافشم میخورد آدم اسکلی باشه فک کنم اسکل که باشه حالا تو تلاشتو بکن 😂

اگ زنش شدی دست ماروهم بگیر معروف بشیم خیلی دلم میخواد معروف بشم 😊😂

واقعا ولی خیلی طبیعی بازی میکرد به قیافشم میخورد آدم اسکلی باشه فک کنم اسکل که باشه حالا تو تلاشتو ب ...

به هوتی میگی اسکل؟؟ 🔪🔪

باشه معرفیت میکنم مم جواد😂😂

به هوتی میگی اسکل؟؟ 🔪🔪 باشه معرفیت میکنم مم جواد😂😂

خب وقتی ی آدم اسکله الکی بگم عاقل اگ تو شاد میشی بگم عاقل باشه هوتی خیلیم عاقله 😂

مرسی اوجی جون به جان دماغت ی دونه ای 😍😂

خب وقتی ی آدم اسکله الکی بگم عاقل اگ تو شاد میشی بگم عاقل باشه هوتی خیلیم عاقله 😂 مرسی اوجی جون به ...

اون نقشش بوده اسکل بوده

هوتی اینقدر طبیعی بازی کرده که شماها اینطوری فک میکردین😁😁

چاکریم ♥♥

خداروشکر گلم♥♥🌹🌹

سلام وخدافظ تا همیشه 😘من تعلیق میشم

درخواست دوستی (آقایون)ممنوع .یه دختر مهربون اما زود از کوره در میرم🤣اگه مخالف نظرمی ریپ نزن حوصله ی جرو بحث ندارم نه دردسر میخوام نه دعوا.
2706