2733
2734
خودت نخواستی خدا خواسته عقل من و  تو بیشتره یا خدا؟ آیا خدا کاری بدون علم انجام میده؟!

اوکی ولی چرا آنقدر اذیت میشم هیچ کدوم از روزای زندگیم بی‌دغدغه و مشکل نگذروندم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اوکی ولی چرا آنقدر اذیت میشم هیچ کدوم از روزای زندگیم بی‌دغدغه و مشکل نگذروندم

تحمل کن همه چی درست میشه بنظرم دویت های مجازی پیدا کن اهنگ گوش کن و هر کاری کن و از اون مشکلات دوری کن مث من منم مثل توعم اینکارو کنی حالت بهتر میشه((: 

2742
راست میگه من تو قران دیدم ک ادم خودکشی کنه میره جهنم 

وایی

درخواست دوستی (آقایون)ممنوع .یه دختر مهربون اما زود از کوره در میرم🤣اگه مخالف نظرمی ریپ نزن حوصله ی جرو بحث ندارم نه دردسر میخوام نه دعوا.
تحمل کن همه چی درست میشه بنظرم دویت های مجازی پیدا کن اهنگ گوش کن و هر کاری کن و از اون مشکلات دوری ...

و از مشکلات دوری کن ((:  و خودتو از اول بساز سعی کن یکی دیگه باشی(: همه چیزتو تغییر بده و ب مسکلات فکر نکن

2740
نهههه... میدونم توهم مثل من شدی منم هر روزم خسته کننده شده ولی این کارو نمیکنم((:. چون میدونم دنیا د ...

خیلی خوبه که شما سعی کردی راه های دیگه ای را انتخاب کنی عزیزم

ولی یه پیشنهادی بهت میدم:

شروع کن در تنهایی هات به۱.خوندن ترجمه و معنی آیه های کلام خدا و فکرکردن درموردشون۲.خوندن معنی کتاب و نوشتهای زیبای حضرت علی(نهج البلاغه)..بینظیرند..یکبار امتحان کنشون تایکهفته فقط...اینهمه کارهای دگ کردید.‌.یکهفته هم اینا رو امتحان کنید ببینید آرامش اصلی کجاست

استارتر شماهم همینطور🙂

خیلی خوبه که شما سعی کردی راه های دیگه ای را انتخاب کنی عزیزم ولی یه پیشنهادی بهت میدم: شروع کن در ...

من قبلا مثل این میخاستم خودکشی کنم ولی الان دیگه پشیمونم و زندگیم بهتر شده و خودمو کلا عوض کردم ((: بهترین راحشه 

2706