2737
2734

چکار کنم درست شه ،سر کوچکترین مسئله دادو بیداد راه می ندازه ،خوب هزینه می کنه ولی همیشه از دماغم میاره ،کلا باید خدا خدا کنم که این عصبانی نشه ،کلا همه چی باید باب میلش باشه،دیروز تو راه برگشت مسافرت هم رد تو دهنم هم کلی فحش داد بهم ازش بیزارم بهش گفتم دیگه باهات مسافرت نمیام

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مال منم تر میزنه تو حالم بهش گفتم هرجایی میخوای بری از این به بعد تشریفتو تنهایی ببر من باهات نمیام

یه جمله واسه خود چند سال بعدت:"دارم سخت تلاش میکنم تا تو خوشحال باشی….”💎
2738
منم شوهر روانی دارم برام زحمت میکشه بعد خودش وحشی میشه حالمو بهم میزنه

به خدا انقد هزینه می کنه ولی تو مسافرت حق نظر دادن نداری مثل سگ پاچه می گیره و تمومم نمی کنه 

حالا ای مردتیکه به من می گه تو کوفتم می کنی ،کلا با همه ابنطوره ولی میگه من هرجا باشم به همه خوش می گذره 😶

به خدا انقد هزینه می کنه ولی تو مسافرت حق نظر دادن نداری مثل سگ پاچه می گیره و تمومم نمی کنه  ...

منم شوهرم عین مال توعه موندم چیکارش کنم خودش همیشه دنبال یه عصاب خوردیه من هیچی ام نگم باز قاطی میکنه تهشم میگه هیچکس نمیتونه اذیتم کنه ولی تو دیوونم کردی 

انگار خیلی رو مخشم ولی واقعا هیچ کار بدی نمیکنم فقط همیشه چشم نمیگم انتظار داره فقط بگم چشم

کنار اومدن با هر کسی قلق خاص خودشو داره این به کنار 

ولی ما هم همین بودیم از وقتی قبل سفر چندتا مرغ قربونی میکنم میدم فقرا خییییلی سفرامون عالی شده ماشالله شاید خیلی تو چشمین ولی کلا خون ریختن و صدقه اینطوری رفع بلا میکنه این چیزا که خیلی کوچیکه 

2706