2737
2739

بچه ها بابای من وضعیت مالی خیلی خوبی داره الان قبلا وضعیت مالیش خیلی معمولی بود مثل اون یکی عموهام 

بابای من به شدتبه حلال و حرام اعتقاد داره و اگه پولدار شده دسترنج خودشه در عرض ۷ ۸ سال تونست خودشو خیلی بالا بکشه

اطرافیان که میدیدن به شدن حسودی میکردن بعضیاشون

یکیش هم عموم اینا بود 

من یه نتمزدی ناموفق دارم دخترعموم پشت سرمون گفته بود خداروشکر دختر فلانی جدا شد گفت بود آه ماست دلم خنک شد که رها جدا شده حتما پولای بابابزرگ رو بالا کشیدن پولدار شدن پول حروم بهشون نساخته وگرنه ممکن نیست چنین چیزی یهویی عمو پولدار بشه اخه خودشون حرام خورن فک کردن ما هم مثل اوناییم اینجوری گفته بود

بلافاصله بعد حرفش داداشش جدا شد 

الانم چند سالی میگذره از اون حرفش من ازدواج مجدد کردم زندگی بسیار خوب و روبراهی دارم 

شوهر همین دخترعموم چند روز پیش یه دخترو فراری داده میخواد به عنوان زن دوم بگیرتش دخترعموم هم ازش شکایت کرده میخواد جدا شه یعنی کارمای حرفش باعث شد جدا شن؟ من که بخشیدمش ولی وقتی این اتفاقو شنیدم یاد اون حرفش افتادم که دلمو به درد اورده بود ولی امیدوارم اونم بتونه خوشبخت شه تو اینده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
خدا اون بالا همه چیو می بینه دورت بگردم

بخاطر یه حرف یعنی ؟امیدوارم بتونه به ارامش برسه 

البته چند وقتیه مستقل شده قبلا شوهرش اجازه نمیداد از خونه بره بیرون ولی به واسطه بابام تو بیمارستان یه کار اداری پیدا کرد اخه خیلی گناه داره دخترش دیدیه باباش دختر فراری داده اونم با دوس پسرش فزار کرده

یعنی شما به اونکه حرفو رسونده مطمئنی،؟ در ضمن کارما برگشت اعمال خود شخصه. به داداشش ربط پیدا نمیکنه

خب داداشش هم خوشحال بود چون قبلا میخواست باهام ازدواج کنه ولی امیدوارم که خدا بخاطر من تقاص پس نگرفته باشه من دلم بدبختیشونو نمیخواد

2706