2733
2734
😂😂😂😂

😂❤️🤭

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای 🤣🤣🤣

😂🤭❤️🤪

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...❤️
اینجورین که افطار غذای برنجی نمیخورن

خب یعنی شام هم نمیخورن؟فقط افطار؟

افطار آش رشته.آش سبزی شیرازی.شله قلم کار. حلیم .حلوا.شله زرد یکی دو تا رو انتخاب کن البته از بیرون هم میتونی بخری

نون پنیر و گردو که پای ثابت هست با سبزی و خرما و زولبیا بامیه

شام هم کشک بادمجون پر گردو و پیاز داغ

کتلت.کوکو سبزی.کوکو سیب زمینی.الویه.فلافل.میرزا قاسمی.کوفته

قله زیر قدم ماست🇵🇸🇮🇷بکشید ما را؛ ملت ما بیدار تر میشوند...گوشه گوشه ی این سرزمین لاله زاره🌷 ای قدس به تو از جان سلام🇵🇸نَصْرُ مِنْ الله وَ فَتْحٌ قَريب🇵🇸حُبُّ الْحُسِينْ يَجْمَعُنا💚ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم...هر کسی پیر شود از بر و رو می افتد،پیر میخانه ی ما اشرف مخلوقات است...سالها گریه به تو جرم تلقی میشد،روضه ی هر شب ما برکت روح الله است...💚امید غریبان تنها کجایی؟!دیشب به سرم باز هوای دگر افتاد/در خواب مرا سوی خراسان گذر افتاد/چشمم به ضریح شه والا گوهر افتاد/این شعر همان لحظه مرا در نظر افتاد/با آل علی هر که در افتاد ور افتاد... یه جا خدا در نهایت همدردی میگه:"و لَقَد نَعلَمُ اَنَکَ یَضیغُ صَدرُکَ بِما یَقولونَ" و ما میدانیم سینه ات تنگ میشود از آنچه میگویند...یعنی فکر کن اون لحظه ای هم که دلت از همه ی آدما میگیره خدا حسش میکنه...و به هنگام دلتنگی به آسمان نگاه کن،ما نگاه های تو را به طرف آسمان میبینیم...بقره/۱۴۴..."اَنا عِندَ قُلوب اَلمُنکَسِرَة"من نزد قلب های شکسته ام...به مو میرسه،اما پاره نمیشه،چون خدا هست...
2731
برنجی نیست سخت باید،حلیم، آش، کشک بادمجون، کتلت که برای ۴۰نفرخیلییی سخت رولت کوکوسبزی هم خوب راحت ...

اتفاقا برنج نباشه  که خیلی راحتتره 

الویه خوبه

کشک بادمجون هم

شامی یا کتلت

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
برنجی نیست سخت باید،حلیم، آش، کشک بادمجون، کتلت که برای ۴۰نفرخیلییی سخت رولت کوکوسبزی هم خوب راحت ...

اتفاقا برنجی نباشه خیلی راحت تره. شما خیلی دگ پیش غذا در نظر گرفتی. ما افطاری رستوران دعوت شدیم، بجز نون و پنیر وسبزی و خرما، سوپ دادن تا شام 

اصلا افطار باید ساده باشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اتفاقا برنج نباشه  که خیلی راحتتره  الویه خوبه کشک بادمجون هم شامی یا کتلت

برای ۴۰نفرزحمت این غذاها

برنج ومرغ، یاخورشت میگذاری تمام میشه

مثلا بخوای شامی برای ۴۰نفردرست کنی خیلییی زمان بره

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
اتفاقا برنجی نباشه خیلی راحت تره. شما خیلی دگ پیش غذا در نظر گرفتی. ما افطاری رستوران دعوت شدیم، بجز ...

من چندنوع گفتم، انتخاب کنن

اگربرنج باشه، نهایت یک سوپ ونون پنیرسبزی وتمام

غیربرنجی مثلا همین الویه یاشامی خیلییی سخت جمعیتی درست کنی

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
من چندنوع گفتم، انتخاب کنن اگربرنج باشه، نهایت یک سوپ ونون پنیرسبزی وتمام غیربرنجی مثلا همین الویه ...

آره خب

الویه باز از همه راحت تره. لازم نیست پای گاز وایستی سرخ کنی 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40