2733
2734

من تپش قلبم یکم تندترازحالت عادی بود رفتم دکتر گفت این قرص بیزوپرولول۲/۵ بخور بادوز پایین و گفت بخاطر استرس هست مشکلت دارو میخورم خوب بودم 

اماحالا نمیدونم این حس ی حالت درد کوچولو قسمت بغل سینم زیر بغل سمت چپم درد میادش

و اصلا من حس تپش قلب ندارم فقط یه دردی مث نیشگون داره قطع میشه یامثلا زیاد خوابیدی سمت بدنت اونجا دردمیاد

حالامن اصلا تپش قلب حس نمیکنم که بگم حتما تپش قلبم تندشده نمیدونم چیکارکنم ایا این تپش قلبه تنده

عزیزم یهویی این درد شروع نیشه با مدتیه درگیرشی؟

یعنی چی؟ 

الان امروز از صبح حس کردم این دردو اروم شد باز میاد باز اروم میشه اصلا دردشم شدید نیس😔امانمیدونم چی هست نمیدونم زیاد خوابیدم سمت چپم درد میاد یا  تپش قلب تنده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر گلم اول که استرس نداشته باش استرس عامل همه این درداست ولی اگر فقط یه نقطه درد داره مهم نیست قزصت را بخور فعلا 

و اینکه یه دمنوش ارامبخش هم بخور عزیزم ممکنه عضلانی باشه ول کنه 

اگر عرق سرد و تهوع هم داشتی برو دکتر حتما 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2731
دختر گلم اول که استرس نداشته باش استرس عامل همه این درداست ولی اگر فقط یه نقطه درد داره مهم نیست قزص ...

نه ندارم میدونید من یه مشکل دیگم دارم ک رفتم دکترمعذه گفت ورم معده

حالا دکتر معدم ک داخلی بود میگفتن دلیل درد قلبتم همین ورم معدت بوده اما دکتر قلب میگفتن نه ایشون چرت گفته و درد قلبت بخاطر تپش قلب تندت بوده😐حالامن نمیدونم صحبت کی درسته الانم ت گوگل زدم نوشته یکی از علائم ورم معده ممکنه درد سمت چپ سینه سمت چپ باشه...

اره فقط یک طرف زیر بغل هست .الان اروم گاهییی وقتا ت امروز حس میکردم ک دارم دردش

قرصو صب خوردم دگترم گفت کم میکنم برات 

حالا یچیز عجیب تر اینک من وقتی معدم کارمیکنه و غذامیخورم سمت چپم درد میاد جدیدا😔نمیدونم حرف کی درست کی غلط

دختر گلم اول که استرس نداشته باش استرس عامل همه این درداست ولی اگر فقط یه نقطه درد داره مهم نیست قزص ...

مشکلم این ک اصلا تپش قلب حس نمیکنم درصورتی ک بعضیا میگن ما تپش قلبمون تند هس و حسش میکنیم انگار توگلومون میزنه.

مشکلم این ک اصلا تپش قلب حس نمیکنم درصورتی ک بعضیا میگن ما تپش قلبمون تند هس و حسش میکنیم انگار توگل ...

خب لابد تپش قلب انچنانی نداری احتمالا دکتر هم اون قرص را برا جلوگیری از اضطراب داده 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2740