2737
2734
عنوان

بچه ها به نظرتون شوهر کردن خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 505 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازدواج با ادم خوبش خیلیم خوبه خیلی خوبه اتفاقا هم از تنهایی درمیای هم بهت خوش میگذره من زمانی که کسی تو زندگیم نبود مدام خونه بودم و واقعا خسته میشدم تنهاییم واقعا حوصلم نمیشد برم بیرون نیازهای عاطفیم که بماند اما وقتی با کسی وارد رابطه شدم پایه بیرون رفتن بود و واقعا خیلی ادم حال و هواش فرق میکرد شبا از خستگی بیهوش میشدم و انرژیم بالا رفت و کارای خودمم با انگیزه بیشتری انجام میدادم چون یکی بود مشوقت باشه حامیت باشه ناراحت باشی خوشحالت کنه بهت حس دوست داشتنی بودن بده و .....

ن عزیزم.اونچه ک تو زندگیم باید رو ندارم

قطعا زندگی ها با هم فرق داره.منطورم این فرق رو گاهی خودمون علتش بودیم ،گاهی جامعه و دیگران و گاهی هم شاید به صلاح نبوده.در کل نعمت هم فراوان داریم،نیمه بسیار پر لیوان 

2742
اره خوبه  ولی بحث اعتمادم هست هی با خودم میگم اگه خوب از آب درنیاد چی اگه زندگیم بدتر شد چی

البته با شناخت باید باشه . اگر پسری پیدا شد و احساس کردی مهربان هست ، خیلی از مشکلات حله . 

نفر سوم یه خلوت دونفره نباشیم . 
ازدواج با ادم خوبش خیلیم خوبه خیلی خوبه اتفاقا هم از تنهایی درمیای هم بهت خوش میگذره من زمانی که کسی ...

چقدر خوب کاش یکی اینطوری تو زندگی منم بود😢

خوشا چشمی که خواند حرف دل را✨
از خدا میخوام مشکلت حل بشه🙏🙏🙏🌹 شما هم برا من دعا کن که مشکلم حل بشه

چشم عزیزم دعات میکنم دعا در حق همدیگه زودتر به اجابت میرسه♥️

خوشا چشمی که خواند حرف دل را✨
2738