2752
2734
عنوان

کسی هست که از پدرش ناراحت باشه و حس کنه هرگز نمیتونه ببخشتش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 270 بازدید | 20 پست
منم همینطورم با کل خانوادم 😪😭

چقدر بد 

من باز میتونم بقیه رو تحمل کنم اما پدرم رو اصلا 

مجردی ؟

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹
چقدر بد  من باز میتونم بقیه رو تحمل کنم اما پدرم رو اصلا  مجردی ؟

آره مجردم مادرم هم یه عفریته اس که نمیشه بهش اعتماد کرد وقتی که کاری داشته باشه خوبه به ظاهر اما وقتی که نه میخواد سر به تنت نباشه دلم میخواد بمیرم اما پیش اینا زندگی نکنم خونه برام فرقی با جهنم نداره

درخواست دوستی (آقایون)ممنوع .یه دختر مهربون اما زود از کوره در میرم🤣اگه مخالف نظرمی ریپ نزن حوصله ی جرو بحث ندارم نه دردسر میخوام نه دعوا.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بارها شده از دست رفتارهاش اونقدر اشک ریختم و ناراحت شدم ولی بعد چند وقت دوباره دلم صاف شد، به هرحال پدرمه و با کاروزحمت اون بوده که بزرگ شدم و درس خوندم و به جایی رسیدم، هرچند اخلاقش تنده، ولی پدره و احترامش واجب

وقتی فرزند دار بشین میبینین چقدر زحمت داره بچه بزرگ کردن

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
2731