2737
2739
عنوان

قرار دوم با خواستگار...گفت که..

| مشاهده متن کامل بحث + 1244 بازدید | 64 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مهم نیست اتفاقا هیچی نگو بزار ببین مییره بیرون یا نه...

شاید میخواد قبلش گشت بزنید و بعد برین شام و افطار بخورین  

چون 6 افطاره

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2731
2740
خب من ک روزه نمیگیرم عزیزم ! میتونست بگه بریم افطار بیرون

آها  بد خوندم فکر کردم شما روزه میگیری

بگو بزار باشه بعد افطار که شما هم سر حال باشید البته اکر شهر بزرگ هستی. و تا ۱۰ اینها بیرون باشی مشکلی نباشه

نه درست متوجه نشدی  من خواستم بگم بعد افطار بریم بیرون خودش گفت با دهن روزه میام درواقع خسیسه

وای اگه خسیس باشه که خیلی سخته زندگی باهاش 

بگو منم بعد افطار وقت دارم بیام 

خدایا شکرت واسه همه داده هات که هرچی بوده به صلاحم بوده حتماً
نه درست متوجه نشدی  من خواستم بگم بعد افطار بریم بیرون خودش گفت با دهن روزه میام درواقع خسیسه

کاری با ویژگی هاش ندارم از صحبت هات متوجه شدم اصلا این آدم به دلت ننشسته 😁 خودتو اذیت نکن بگو نه و تمام

2706