2752
2734
عنوان

روز عروسیم تولد بابامه، میخام براش کیک بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 50 پست
من باشم روزای قبل یا بعد عروسی اینکارو میکنم نه تو روز عروسی ولی طبعا باید همون کاری رو انجام بدی ک ...

حس میکنم اینطوری قشنگتره و تو فیلم عروسی ثبت میشه 

چون پدرم هیچ وقت تولدش خونه نبوده و اولین باره میخام سورپرایزش کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

به دیحی بگو، اول اعلام کنه زمانِ رقصِ دونفره عروس و پدرشه، و اهنگِ یه دختر دارم رو بذاره، چند دقیقه بعد بدون اینکه تابلو کنه، موزیک رو فید کنه تو موزیک تولدت مبارک و همون لحظه اگه خواهر برادر داری که اونا، اگه نداری مامانت، با کیک وارد استیج بشه، و کیک رو به پدرت بده.

حتما شمع رو کیک رو روشن کرده باشن.

کیک هم لازم نیست مهمونا بخورن که، نمادینه، یه کیک کوچیک بخر که حمل و نقلش سخت نباشه و باهاش بشه رقصید.

رو کیک هم بنویس: بابایی دخترت عاشقته.

یه کادوی خوب هم براش بخر

خدا مامان باباتو حفظ کنه

بهترین کاره حتما انجام بده مطمئنا پدرت خیلی خوشحال میشه

اره منم مطمینم خیلی خیلی خوشحال میشه 

چون تا به حال هیچ تولدی براش نگرفتیم ینی اصلا تاریخ تولدش خونه نبوده هیچ وقت همیشه سر کار بود و راه هم دور 

فعلا به هیچ کس نگفتم

ایده خوبیه ممنون🥰😍

نه اصلا ازین لوس بازیا نکن

من عکاس فیلمبردارم، دیدم وقتی بعصی از عروسا ازین کارا میکنن چقد در نطرِ مهمونا مسخرس.

چون بی ربطه

اما بابات چون تولدشه، اونم اندازه ی فقط یه موزیک، براش این کار رو بکن. چون خیلی حس خوبیه و تو خاطرش میمونه، و نمیدونی بابات اون لحظه چه کِیفی میکنه

2706