2733
2734
عنوان

لطفا کمک بدین.من یکساله درگیر سوزشو خارشم دیکه خسته شدم واقعا

| مشاهده متن کامل بحث + 142 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دستمال کاغذی رو کلا حذف کردم بجاش از پارچه های تمیز برا خشک کردن استفاده میکنم اونم مستقیم نمیزنم کنار پامو خشک میکنم

از شامپو بدن و معمولی و صابون اینا استفاده نمیکنم فقط شامپو بچه فیروز میزنم

از نوار بهداشتی هم دیگه استفاده نمیکنم و از پارچه استفاده میکنم، یا روی نوارت یه تیکه پارچه بزار

میتونی از لباس کهنه های نخی تون پارچه کنی میتونی هم متری پارچه نخی و مناسب بخری، تیکه کنی و دورشو بدوزی

لباس زیر نخی هم همیشه بپوش و گاهی که کارنمیکنی عرق کنی هم لباس زیر نپوش

یه مدتم بعد دسشویی که خودتو میشوری با اب نمک بشور خودتو و دیگه اب نریز

جوش شیرین و سرکه اینا ph محیط رو بهم میزنه و باعث مشکلات دیگه میشه

یکی هم اینکه لباس زیرتو خوب اب بکش شوینده بهش نباشه و توی افتاب خشک کن اگه افتاب نداری بعد خشک شدن اتو بکش میکروب کشی بشه، 

هروقت میتونی با سشوار خودتو خوب خشک کن، من یه روز درمیون که حمام میرم حتما سشوار میکشم شماهروقت میتونی سشوار بکش

2742
اره عزیزم مرسی

لاکتوفم روزی یه دونه باید بخوری یخچالی هم هست 

البته به نظرم برو دکتر اگه عفونت قارچی باشه باید دارو استفاده کنی وگرنه وقتی عفونت درمان نشه فایده ای نداره 

لباس زیر ،شلوار یا شلوار پلاستیکی اصلا نپوش 

2738
دستمال کاغذی رو کلا حذف کردم بجاش از پارچه های تمیز برا خشک کردن استفاده میکنم اونم مستقیم نمیزنم کن ...

من خریت کردم ماهی یبار رفتم حموم این بلا سرم اومد بعد اینکه عزیزم من با شامپو پرجک واژنمو میشورم هر چند روز 

خودمم احتمال دادم حساسیت به اون باشه چون ترشح چرکی یا بد ندارم فقط سوزش و گاهی خارش

عزیزم این چیزایی که بهت گفتم انجام دادنش هیچ ضرری نداره

هردفه یکیشو بکن ببین از کدومه که سوزش و خارش داری

اگه ترشحت عادیه حتما حساسیته

وای اگه فرق داره پنیریه قارچی میشه، سبز یا زرد، یا بدبو باشه باکتریایی میشه، نوع های دیگه هم داره

من همه ی کارها که گفتمو انجام دادم بازم دیدم خارش دارم بعد شامپو رو که عوض کردم و شامپو بچه فیروز زدم دیگه خوب شدم

به من ژل ها هم نمیسازه و خارش و سوزش میداد

نمیدونم.مجردم رابطه ندارم

یه کشت ادرار بده.

احتمالا هم عفونت ادراری و هم دهانه واژن داری. مجردها هم درگیر عفونت میشن .

برای عفونت ادراریت باید انتی بیوتیک مناسب بخوری

برای واژنیت هم احتمالا عفونت قارچی داری.  ترسحات داری؟ 

عزیزم این چیزایی که بهت گفتم انجام دادنش هیچ ضرری نداره هردفه یکیشو بکن ببین از کدومه که سوزش و خار ...

ععععععععع نکنه مشکل منم همینههههه

منم عوض میکنم ببینم چجور میشه

نه ندارم عزیزم

پس چطور تشخیص دادن ک عفونته گل؟

دوش واژینال میگیرید؟

واژن رو با شوینده میشورید؟

بعد سرویس خشک میکنید بدن رو؟

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2706