2733
2734
عنوان

از چه تقویت کننده ای برا موهاتون نتیجه بهتری گرفتین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 126 بازدید | 27 پست
بصورت موضعی روغن کرجک و رزماری خاکستر بادام و فندق بیشترم فندق موثره مولتی ویتامینو اینام همه چی م ...

یه مولتی ویتامین ک تاثیر خوبی داشته میگی

چرا همش دنبال یکی هستین که بهش تکیه کنین صاف بشنین خب!مگه کمر ندارین☻️🚶‍♀️

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

كلا زينك اشتها آوره خب سعي كن چيزي نخوريدو ورزش كني

ورزش میکنم ولی خب اونم تاثیر چندانی برام نداشت الان همین بیوتین ک میخورم بنظرم از زینک بزام بهتره ولی کاملا خوب نشدم هنوز

2731
باید طولانی استفاده کنی من که ریزشم کمتر شده قبلاً حموم پر می‌شد از مو الان واقعا کم

سبغ یا محاسب؟؟؟

سبغ یا محاسب؟؟؟

سبغ

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...

هیچ شامپویی جز سبغ چند ماهه که استفاده نمیکنم این اواخر محاسب هم خریدم اون بیشتر بر پایه روغن زیتون و کنجده. روش واقعا چیزای خوبی نوشته 

والا من در حاا حاضر فیتو و سولگار میخورم ولی هیرتمین از همه بهتر بوده واسم

اهان ممنون لطف کردی عزیزم

هیچ شامپویی جز سبغ چند ماهه که استفاده نمیکنم این اواخر محاسب هم خریدم اون بیشتر بر پایه روغن زیتون ...

چ خوب ک برات تاثیز گذاشته 

من وقتی از اون میزدم موهامو خیلی خشک میکرد برا تو  اینطور نیست؟؟

از طرفی ب ارزونیش هم شک میکردم اخه ۳۵   ۴۰ تومنه همش

ورزش میکنم ولی خب اونم تاثیر چندانی برام نداشت الان همین بیوتین ک میخورم بنظرم از زینک بزام بهتره ول ...

ااا عزبزم من فکر کردم میکی ابروووو

در هر صوزت مولتی ویتامیتا اکین برای ناخن و مو پوست

ولی شامپویی  که میزنم الان میزنم ایران نیست

چ خوب ک برات تاثیز گذاشته  من وقتی از اون میزدم موهامو خیلی خشک میکرد برا تو  اینطور نیست ...

من بعد حکومت روغن آرگان ترکیه میزنم این چند وقت هم تموم شد روغن مخلوط ترکیه

عصارشو از کجا گرفتی؟

خودم درست کردم

یه دسته رزماری یه دسته نعنا گذاشتم بجوشه بعد که سه لیوان آب شد اندازه دو لیوان بهش سه قاشق سرکه سیب طبیعی اضافه کردم گذاشتم خنک شد ریختم تو بطری اسپری میکردم رو سرم نیم ساعت بیست دقیقه بعدش میرفتم حمام