2733
2734
نه تلگرام

خب فرقی نداره 

اصلن بهش فک نکن 

خیلی بی شخصیت و بی آبرو بوده 

برو خدا رو شکر کن ک زودتر ذاتش برات رو شده 

تو این شب های قدرم توبه کن و از خدا مردی واقعی بخواه 

انشاءالله ک به حق امام حسین و این ماه عزیز به زودی بهترین پسر سر راهت قرار بگیره و همدم خوبی واست باشه 

توکلت بخدا 

خدایا شکرت🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند وقته دوست هستین به چه دیلی دوست شدی باهاش برای ازدواج؟؟؟شرایطشو داشت؟؟؟ ببین گل دختر ته ته ...

بنظرت میشه یه پسر باکره که هم درس خونده هم سرکار میره و بالای ۲۶ سال سن داره پیدا کرد؟

کشتم شپش شپش کش شش پا را
2731
چی بگم اخه نمیدونی شما چطوز رفتار میکرد باهام که انگار ملکه ای پرنسسی چیزی بودم    ...

عزیزم فقط کافیه یکم از موقعیتت بیای بیرون و از بیرون به کل این ماجرا نگاه کنی

یه پسر با یه دختر خانم دوست شده توی ده روز تمام محبت و توجهش رو برای دختر گذاشته یعنی ۱۰۰ خودش رو گذاشته بعد که دید دختره نرم شده خواسته اصلیش رو در قالب بازی و شوخی گفته 

باورت میشه  عاشقش شدم خاککک تو سرم منی که دنبال کات بودم الان واقعا  عاشقش شدم

ده روزه‌ ؟؟؟

چ عشقی اسی تو ده روز 

انقد خودتو باارزش بدون ک کسی با اینکارا نتونه گولت بزنه 

بگی وظیفشه ن لطفش

عزیزم فقط کافیه یکم از موقعیتت بیای بیرون و از بیرون به کل این ماجرا نگاه کنی یه پسر با یه دختر خان ...

اره الان که ازین زاویه نگاه کردم راسته اونهمه تعریف و اعتماد به نفس دادن تو این چند وقت واقعا زیادی بود

🧘
نههه ولی خب بعد این همه مدت ک با هم خوب بودن با یه عکس کات کرده عجیبه خب حداقل اولش دلیل ناراحتیت رو ...

واکنشش کاملا طبیعیه همچین پسر عوضی همینجور باید بااش رفتار کرد همه اون خوبی هاش هم فریب دادن بود غیر از این رفتار میکرد غیرطبیعی بود

خدا هرگز دیر نمیکند...باشد که اکنون کامیابم💚