2733
2734
عنوان

با شوهرم مثل هم خونه ایم لطفا بیایید راهکار بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 8883 بازدید | 247 پست
برید مشاوره،اون هم منطق داره سعی کن باهاش حرف بزنی وتو حرف زدن دوطرف عصبی نشید...تهدیرمی کنه ولی یه ...

ببخشید سوال دومم لطف کنید

ممنون

کتابی در این مورد هست معرفی کنید لطفا

⚘چند تا کتاب که زندگیتونو عوض میکنه:زنان مردان را از دست می دهند،چرا؟/از حال بد به حال خوب/کتابخانه ی نیمه شب⚘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط باهاش بیشترحرف بزن وسعی کن ازبزرگترا استفاده کنی

ممنون

سوال دومم لطفا🙈

⚘چند تا کتاب که زندگیتونو عوض میکنه:زنان مردان را از دست می دهند،چرا؟/از حال بد به حال خوب/کتابخانه ی نیمه شب⚘
2731
ببین هرکسی یه قلقی داره وسعی کن رامش کنی

ن اینکه فک کنید یه مجرد می خواد ازدواج کنه چه توصیه ای دارین به اینجا نرسه 

و اگه کتاب یا پیج یا مشاور اینا میشناسید لطف کنید

ممنون

ببخشید سوال دومم لطف کنید ممنون کتابی در این مورد هست معرفی کنید لطفا

اول سعی علت عصبانیتشو پیدا کنی،درباره ی ماه تولدش مطلب بخون،وتواینترنت درباره ی برخورد باعصبانیتش مطالعه کن

احترام احترام میاره....
اول سعی علت عصبانیتشو پیدا کنی،درباره ی ماه تولدش مطلب بخون،وتواینترنت درباره ی برخورد باعصبانیتش مط ...

آهان 

یک دنیا ممنون

سوال دومتون چی بود

کتاب وپیج اینا برای شروع درست رابطه طوری که به طلاق عاطفی نرسه اینطور

فک کن یه دختر نامزد کرده

توصیه تون چیه؟

همین

ن اینکه فک کنید یه مجرد می خواد ازدواج کنه چه توصیه ای دارین به اینجا نرسه  و اگه کتاب یا پیج ...

به ریشه ی پسره نگاه کنه...به پدرش واخلاقای پسره نگاه کنه...خانوادش ازآیندش خبر میدن،وسعی کنن قبل ازدواج برن مشاوره 

احترام احترام میاره....
به ریشه ی پسره نگاه کنه...به پدرش واخلاقای پسره نگاه کنه...خانوادش ازآیندش خبر میدن،وسعی کنن قبل ازد ...

ممنون وقت گذاشتین 

کتاب وپیج اینا برای شروع درست رابطه طوری که به طلاق عاطفی نرسه اینطور فک کن یه دختر نامزد کرده توص ...

کتاب زیاده ومی تونی از گوگل پیدا کنی ولی سعی کن طرفتو بشناسی،ببین ماه تولد واقعا رو شخصیت طرف اثر داره...اسم آدما هم از شخصیتشون خبرمیده...

احترام احترام میاره....
کتاب زیاده ومی تونی از گوگل پیدا کنی ولی سعی کن طرفتو بشناسی،ببین ماه تولد واقعا رو شخصیت طرف اثر دا ...

ببخشید ولی من به ماه تولد اعتقاد ندارم

دیدم مثلا ۴ تا ادم متولد یه ماه هر کدوم یه طورن

چی مردها رو به طلاق عاطفی می کشونه

ببخشید ولی من به ماه تولد اعتقاد ندارم دیدم مثلا ۴ تا ادم متولد یه ماه هر کدوم یه طورن چی مردها رو ...

من اعتقاد دارم وبه چشم خودم دیدم روی افراد تاثیر داره

احترام احترام میاره....