2733
2734
طبیعیه وقتی با یکی زندگی کنی باهاش رابطه داشته باشی فرکانستون یکی میشه تقریبا شبیه هم میشین

یعنی میشه فرکانس زد؟؟؟

شوهرم راحب ی موضوعی بهم شک کرده یعنی میشه فرکانس فرستار ک دروغه مثلا خودم باور کنم دروغه اونم باور میککه؟

زندگی نامه ای من تا ابد..... من در تاریخ 01/07/1402 بدترین اتفاق زندگیم رخ داد خیلی برای اتفاق وحشتناکی ک برام افتاد ب دستو دامن ۱۴معصوم ۵تن خدا و... افتادم ولی قطع امیدم کردن من ب حدی تلاش کردم ک این مشکلم حل بشه ک با موی سرم سفید و استخوان تنم آب شد ولی حل نشد هیچ بدترم شد           من در تاریخ07/01/1403 تصمیم گرفتم دکیه برای این قضیه و مشکلم تلاشی نکنم تصمیم گرقتم خودشکی نکنم ولی تا اخر عمرم با خنده خداحافظی کنم تصمیم گرفتم برای همیشه این دردمو بزارم یه گوشه از قلبمو باهاش سر کنم تا زمانی که موعده مرگم برسه لطفا ن کسی دعا کنه مشکلم حل بشه نه دلداریم بده.... من مثل یک مریض سرطان خون قطع امیدم.... سلام روزای پر از درد تاریخ این امضا هفتم فرودین هزارو چهارصدو سه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تقریبا

خب دیگه وقتی دلتون باهم یکی بشه ذهنتونم یکی میشه 

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....
2728
آره ما وقتی باهم حرف می‌زنیم میخندیم .ولی خب اصلا باهم خوب نیستیم 

یعنی میشه فرکانس زد؟؟؟

شوهرم راحب ی موضوعی بهم شک کرده یعنی میشه فرکانس فرستار ک دروغه مثلا خودم باور کنم دروغه اونم باور میککه؟

زندگی نامه ای من تا ابد..... من در تاریخ 01/07/1402 بدترین اتفاق زندگیم رخ داد خیلی برای اتفاق وحشتناکی ک برام افتاد ب دستو دامن ۱۴معصوم ۵تن خدا و... افتادم ولی قطع امیدم کردن من ب حدی تلاش کردم ک این مشکلم حل بشه ک با موی سرم سفید و استخوان تنم آب شد ولی حل نشد هیچ بدترم شد           من در تاریخ07/01/1403 تصمیم گرفتم دکیه برای این قضیه و مشکلم تلاشی نکنم تصمیم گرقتم خودشکی نکنم ولی تا اخر عمرم با خنده خداحافظی کنم تصمیم گرفتم برای همیشه این دردمو بزارم یه گوشه از قلبمو باهاش سر کنم تا زمانی که موعده مرگم برسه لطفا ن کسی دعا کنه مشکلم حل بشه نه دلداریم بده.... من مثل یک مریض سرطان خون قطع امیدم.... سلام روزای پر از درد تاریخ این امضا هفتم فرودین هزارو چهارصدو سه  
یعنی میشه فرکانس زد؟؟؟ شوهرم راحب ی موضوعی بهم شک کرده یعنی میشه فرکانس فرستار ک دروغه مثلا خودم با ...

شما دیگه خیلی عجیبین 

بعد ی سری احمق میان میگن فرکانس این چیزا وجود نداره

من میگم طرف صد سال از ما جلوتره نمی‌فهمند ک فوش میدن

@mahdistatality    ‍ 

اره خودتو بزن ب اونراه تا بیخیال شه خودت باور کنی اونم میکنه 

توروخدا؟

من ب دلایلی با ی اقایی بخاطره زندگیم حرف زدم

حالا سوهرم سک داره من انکار کردم البته با ابنکه برعلیه من بود

ولی الان دو دله بنظرتون میسه با انکار و قدرت باور کاری کرد ک سوهرم باور کنه؟

2738
من خیلی پیش اومده هوس چیزی کنم ولی بهش نگم، شب که برمیگرده میبینم با خودش آورده

من با بابام گهگاه اینطوری میشدیم یادش بخیر

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ چون نهالی سُست می‌لرزد روحم از سرمای تنهایی می‌خزد در ظلمت قلبم وحشت دنیای تنهایی دیگرم گرمی نمی‌بخشی عشق،ای خورشید یخ بسته سینه‌ام صحرای نومیدیست خسته‌ام، از عشق هم خسته../ خدایا شکرت ولی کاش انقد زود نعمتاتو از من بی لیاقت نگیری :)
توروخدا؟ من ب دلایلی با ی اقایی بخاطره زندگیم حرف زدم حالا سوهرم سک داره من انکار کردم البته با اب ...

اون دیگه بستگی ب شرایط داره ، بعضی وقتا میشه با انرژی و فرکانس تغییرش داد  این مورد بیشتر ب رفتار و عکس العمل خودت بستگی داره ک چقد بتونی انکار کنی  و اینکه باورت قوی باشه اونم مهمه

اون دیگه بستگی ب شرایط داره ، بعضی وقتا میشه با انرژی و فرکانس تغییرش داد  این مورد بیشتر ب رفت ...

ازت ممنونم

من گاهی واقعا ی خوراکی یا ی چیزی دلم می خواد بعد همسرم میاد همون چیز را برام آورده یکبار چهار سال پیش دلم خیلی گل سانسوریا خواست گفتم کاش داشتم میذاشتم گوشه خونه دیدم همسرم اومد چندتا شاخه بزرگ سانسوریا دستشه اصلا خودم برگام ریخته بود

2706