2737
2739
عنوان

سیاه نمایی ترک ها

| مشاهده متن کامل بحث + 342 بازدید | 47 پست
تجربه؟/مطمینی؟/خودم بارها دیدم مثلا به عربها تو تاپیکا میگفتن چند زنه و...اما تاپیک که درمورد جنوب ب ...

من ی تاپیک دیدم دختره از غذاو فرهنگ جنوبیا بد میگفت رک گفتم بهش ک اسی تو ادم بیشعوری هستی 😂😂😂

تازه کلیم لایک خورد همین کامنتم😅🤣🤣

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                 ۱۴۰۴/۴/۴ 🌱🦋
تجربه؟/مطمینی؟/خودم بارها دیدم مثلا به عربها تو تاپیکا میگفتن چند زنه و...اما تاپیک که درمورد جنوب ب ...

خب ترک ها کورد ها لر ها تک زنن و زن رو میپرستن؟

چرا ایقد رویایی هستین

تو خود اروپا هم زن ستیزی بوده همیشه

خیلی جاها نشون نمیدن

ببین ایران هر نقطه اش بده و جهنمه

حالا هی تعصب داشته باشین رو قومی ک دست خدتون نبوده و معلوم نی ریشش کجاست

اون خان و بزرگ های هر قومی

هر قومی

زیر خاکن

الانا ی مشت ل ز گ ی

چ دفاع کردنی خداوکیلی

بیخیال

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نپرس دعوا میش

بگو خصوصی

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
هر کی با هرکی بده بما چ با تاپیک ترویج میدین! انگار راجب نخست وزیر المان بد گفتن یا نخست وزیر الما ...

نخست وزیر المان هم شد ادم که بخاییم ایرانیارو با اون مقایسه کنیم ما همه ایرانی هستیم فقد با رنگین کمانی از گویش ها و زبانهای زنده 

2742
خب ترک ها کورد ها لر ها تک زنن و زن رو میپرستن؟ چرا ایقد رویایی هستین تو خود اروپا هم زن ستیزی بود ...

چی میزنی خدایی.درمورد چند زنده و..نگفتم منظورم حرف شما که تجربه بود وحرفای نی نی سایتیا

کاربری دست دونفر
یه جور بیماریه؟

ریشه کلمه منگل، در موردش تحقیق کنید، منگول به دلیل شباهت ظاهری مبتلایان سندرم داون به قوم مغول، منگول میگفتند که به دلیل اعتراضات به این توهین نژادی از واژه سندرم داون استفاده میشه

الان شما هی ببینی راجع به شهرت هی بد می گن یا یه صفت بد رو به همه مردم شهرت نسبت می دن ناراحت نمی شی

عزیزم من مسجدسلیمانم خوزستان

خون گرمن ولی ادم بیشور زیاد داره

همجا داره

ولی چون اکثریت خون گرمن حق توهین ندارن

اینام حتما یچیزی از تبریز دیدن

فارس ها و تبریزی ها همیشه دعوا دارن چون عق ده از هم دارن

پس با خدشون دعوا کن

پس از خدت دفاع کن از بقیه ن همشهری هاییت ک ممکنه بعضیاشون شعور نداشته باشن

من خودم پدرم ۴۰سال تبریز کار میکرد کسی ت خم نداشت چپ نگاش کنه

اتفاقا ما خیلیم مهمون نوازیم یعنی منظورت اینه که هرچی راجع به رشتیا و بقیه قومیت ها می گن درسته؟ خوب ...

من ندیدم درمورد رشتیا بد بگن.خودتم داری میگی که درمورد تبریزیا بد میگن ...کسی درمورد بقیه قومیت ها چیزی نمیگه .شما تاپیکت هدفداره برای خودت متاسف باش 

مهمان نوازی رو خودتون نباید بگین بقیه باید بگن...😐😐

2738
من ندیدم درمورد رشتیا بد بگن.خودتم داری میگی که درمورد تبریزیا بد میگن ...کسی درمورد بقیه قومیت ها چ ...

این که خوبیم مهمان نوازیم یا غریب کش اینو دیگران باید بگند واقعا قضاوت هميشه با دیگرانه که مارو از بیرون می‌بینه

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

با ترکا کار ندارم شهرستان ها اوکی ان ولی کلا تبریزی ها چسن وقتی اینهمه میگن یعنی هستن دیگه ، تبریزی حتی تورک های منطقه اطراف رو هم قبول ندارن در حال مسخره کردن این و اونن مهمان نواز نیستن بد دهن ان عصبی ان تا حدودی بد اخلاق راستشو بگم تبریزی خوش اخلاق کم دیدم تعداد بدا بیشتره

من ندیدم درمورد رشتیا بد بگن.خودتم داری میگی که درمورد تبریزیا بد میگن ...کسی درمورد بقیه قومیت ها چ ...

شما فکر کنم ایران زندگی نمی کنی نه؟ کلی جک واسه رشتی و لری و کرد وبقیه درست می شه یعنی درستن؟ اتفاقا برای تو متاسفم که قدرت تحلیل نداری که بدونی همه مردم یک شهر مثل هم نیستن 

ادم نیست؟😂😂😂😂 هرچه هست ی زن موفقه و مردم جامعش هم بد نیستن شبتم خوش

از کجا میدونی موفقه چون تلویزیون بیشتر نشونش میده در ضمن فکنم شما خواب تشریف داری اونی که زن بود (مرکل)چن وقته عوض شدها گفتم در جریان باشی شب شما هم  خوش 😏😏😏

شما فکر کنم ایران زندگی نمی کنی نه؟ کلی جک واسه رشتی و لری و کرد وبقیه درست می شه یعنی درستن؟ اتفاقا ...

خون خودتو کثیف نکن به خاطر ی عده که هیچ نمیشناسیش همه اون تاپیکا هم قصد تفرقه دارن شماهم قفل کن تا بیشتر به تبریزیهای عزیز توهین نکردن 

2706