2733
2734
مچکرم عزیزم

فدات

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚
ممنون  فا ل اوراکل گرفتی ؟

فال ملائکه

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتنا شب قدر برات دعا میکنم💚  اینترنتیه فالش ؟آخه خودن از اینترنت میگرفتم اینطور جواب میداد

ممنونم عزیزم.. نه یه کتابه که داییم بهم داده بود جلدشم پاره اس اسم نداره بگم بهتون متاسفانه

2728
ممنونم عزیزم.. نه یه کتابه که داییم بهم داده بود جلدشم پاره اس اسم نداره بگم بهتون متاسفانه

عزیزم من بابت یه مسئله ای که دلیلش چی بوده فکرم مشغوله فا. ل اینو نمیتونه بگه درسته؟

أُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ   خدای قشنگم از اولش سپردم به تو ❤
عزیزم من بابت یه مسئله ای که دلیلش چی بوده فکرم مشغوله فا. ل اینو نمیتونه بگه درسته؟

خیلی از فا. ل هارو جواب میده 

حالا سوالتو دقیق بگو بگردم ببینم میتونه بگه یا نه؟ 

خیلی از فا. ل هارو جواب میده  حالا سوالتو دقیق بگو بگردم ببینم میتونه بگه یا نه؟

یکی از سوالام اینه که ایا فرهنگیان قبول میشم؟!

اونیکیم اینکه من بایکی چهارپنج سال مجازی دررابطه بودم قرارازدواج داشتیم خانواده ها میدونستن و خیلی بهم علاقه داشت مدام ابرازعلاقه میکرد و خب منم دوسش داشتم اما بخاطرشرایطخودش و کنکورودانشگاه من نزاشتم که بیاد جلو وضعشم خوب نبود خودشم معلمه تلاش کرد ماشین خرید منم پارسال دانشگاه قبول شدم رفتم ولی آبان ماه برخلاف تمام وعده های خاستگاری زنک زد و گفت که داره ازدواج میکنه حتی به مادرش زنک زدم گفت پسرم گفته دیگه با تو اخلاقتون جور درنمیاد منم براش زن گرفتم عقد کرد و یماه دیگه بهم زنگ زد برنداشتم ب مامانم پیام داد اظهارپشیمانی کرد گفت خیلی عجله کرده زندگیش بهم ریخته و اینا

هنوزم که هنوزه  دلیلشو نفهمیدم 

أُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ   خدای قشنگم از اولش سپردم به تو ❤
2740
سحر امسال ازدواج داره؟

یا9روز آینده یا9هفته یا9ماه

شهریور ماه یا مهر ماه

ممکن است اتفاقاتی این رویداد را تا9سال آینده به تعویق بیاندازد

یکی از سوالام اینه که ایا فرهنگیان قبول میشم؟! اونیکیم اینکه من بایکی چهارپنج سال مجازی دررابطه بود ...

عزیزم اولی رو گفت ملکه هستش یعنی فراوانی.. یعنی هرچی بکاری همونو برداشت میکنی و تلاشت جوابت رو میده به احتمال زیاد بله

ولی دومی رو گلم خودت جواب سوالت رو دادی دیگه.. چرا به فکرشی؟ 

عزیزم اولی رو گفت ملکه هستش یعنی فراوانی.. یعنی هرچی بکاری همونو برداشت میکنی و تلاشت جوابت رو میده ...

چون میسوزم دلم میخواد تاوانشو پس بده انقد که دلمو شکوند و اذیتم کرد 

میخوام ببینم چجوری مثل من دلش میشکنه

میگه غالب اوقات بهت فکر میکنه و تو باید بابت این مسئله خوشحال باشی

لطفا منم بگو خواهش میکنم اسمم اسرا اسمش امیر

من ممد پلاستیکی ام دختری که شانسش عین خودش پلاستیکیه...شاید باورتون نشه ولی هرروز روز تولدم یکی میمیره،دختری که به امید پزشکی اومد تجربی حالا دنبال پراید دست دوم قاطیه برا راننده اسنپ شدن....وقتی از جلسه امتحان میام بیرون مثل این دکترای که از اتاق عمل میان بیرون میگن ماهمه تلاشمونو کردیم ولی نشد....انقد سینگل موندم که اسمموتایپ میکنم ناخوداگاه ایموجی عقاب میفته کنارش.... تازه تو خونمون اتاق من بدبخت نقش یخچال داره هرکی حوصلش سر میره میاد باز میکنه یه نگاهی میندازه دوباره میبنده😐
عزیزم اولی رو گفت ملکه هستش یعنی فراوانی.. یعنی هرچی بکاری همونو برداشت میکنی و تلاشت جوابت رو میده ...

لطفا منم بگو خواهش میکنم اسمم اسرا اسمش امیر برمیگرده؟

من ممد پلاستیکی ام دختری که شانسش عین خودش پلاستیکیه...شاید باورتون نشه ولی هرروز روز تولدم یکی میمیره،دختری که به امید پزشکی اومد تجربی حالا دنبال پراید دست دوم قاطیه برا راننده اسنپ شدن....وقتی از جلسه امتحان میام بیرون مثل این دکترای که از اتاق عمل میان بیرون میگن ماهمه تلاشمونو کردیم ولی نشد....انقد سینگل موندم که اسمموتایپ میکنم ناخوداگاه ایموجی عقاب میفته کنارش.... تازه تو خونمون اتاق من بدبخت نقش یخچال داره هرکی حوصلش سر میره میاد باز میکنه یه نگاهی میندازه دوباره میبنده😐
چون میسوزم دلم میخواد تاوانشو پس بده انقد که دلمو شکوند و اذیتم کرد  میخوام ببینم چجوری م ...

تاوانشو پس داده دیگه.. از پاشیدن زندگی بدتر مگه هس؟اصلا پشیمونی خودش بدترین حقارته و تاوانیه که میتونه پس بده.. تو تاوانتو گرفتی ازش با فراموش کردن و ول کردنش.. بقیه عذابشو خودش میکشه خیالت راحت.. اون تا عمر داره اینو یادش میمونه

2706