2733
2734
توی منطقه دو فک کنم ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰  رتبه خوبی میخواد  بعد ۳تا رشته تاپ فیزیو بهترینه

من منطقه سه ام 

به نظرت از الان بخونم میتونم قبول شم تا الان خوب خوندما ولی یه حس ناامیدی دارم 🙄

پری_کوچولو۲۴ اگه سایتی بم بگو😥😘
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من منطقه سه ام  به نظرت از الان بخونم میتونم قبول شم تا الان خوب خوندما ولی یه حس ناامیدی دارم ...

دقیام همه الان ی حس ناامیدی میاد سراغشون 

خوب خوندی حیفه بخدا ادامه بده 

شدنش ک میشه 

نشد هم ک تو تلاشتو کردی حسرت نمیخوری 

این شخص اگه اشتبا نکنم

چهه خوشگلهه

(ایراندخت)                                                                                                                                                        بلندی آسمان جآیگاه من است...                                                                                                            متولد 366امین روز سال                                                                                                                                  ای کاش انقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه بهشت و جهنم. 
2728
دقیام همه الان ی حس ناامیدی میاد سراغشون  خوب خوندی حیفه بخدا ادامه بده  شدنش ک میشه&nbs ...

تو هم کنکوری هستی ؟

بله رشته خوبیه منطقه چندی؟ من دانشجوی بینایی ام اگه سوال خاصی داشتی بگو بپرسم تو یه دانشکده ایم با ...

من منطقه سه ام 

فقط رتبه قبولی میخواستم بدونم 

2740