2752
2734
عنوان

اگه همین الان بهت بگن‌یه آرزوتو میتونیم براورده کنیم....

| مشاهده متن کامل بحث + 2126 بازدید | 184 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم رو زنده میکردم 

ارزوم اینکه کار خوب پیدا کنه و خانوادش راضی بشن بیاد پیشم 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
2731

حداقل تا وقتی من هستم ، پدر مادرم و برادرم هم باشن ، و بخوام زنده کنم هم ، یه فامیلی داشتیم یه پسر جوون بود که درگیر اعتیاد شده بود ، کسی آدم حسابش نمی‌کرد و هیچ کس کمکش نکرد ، آخرش هم خودکشی کرد ، اگه میتونستم اونو به زندگی برمیگردوندم و کمکش میکردم 

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین

یه کارت جادویی داشته باشم که موجودیش بی نهایت باشه

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.

فقطدآرزوی بزرگم اینه واز خدا میخوام که هم من وشوهر سایه مون  بالا سر بچه م باشه وهیچ وقت از بچه م محروم نشم   دعا میکنم که خدا عمر باعزت به شوهرم بده  .....

دعا میکنم که ان شاءالله دیگه هیچ جنگی تو کشور فلسطین نباشه وهمه شاد و راحت بشن      

سبحان الله وبحمده سبحان الله العظیم   
فقطدآرزوی بزرگم اینه واز خدا میخوام که هم من وشوهر سایه مون  بالا سر بچه م باشه وهیچ وقت از بچه ...

ایشالله که همینطوری میشه عزیزدلم💛

ایشالله😍♥️

خدایا خودمو به خودت میسپارم🦋💙
2706