2733
2734
وایی چه عالی  افرین به پشتکارت دختر  دعا کن منم به ارزوم برسم

دورت بگردم عزیزم ♥

امیدوارم هر چی زودترر به ارزویی که داری برسی عزیز دلم ♥

وقتی قهوه میخوری، از تلخیش لذت میبری.. اما وقتی بادوم بخوری و تلخ باشه میندازیش دور... چون از بادوم انتظار تلخی نداری! بحث بحثه انتظاره🌚✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من از بچگی دوست داشتم عروس شم و خداروشکر ۲۱ سالگی ب هدفم رسیدم😉😄

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

من دوس داشتم دکتر بشم انقدر وسایل اسباب بازی پزشکی داشتمم نرسیدم 

ولی وقتی میرم بیمارستان حالم بد میشه متنفرم از پزشکی و بیمارستان🥲😂

میشه دعام کنین امسال بابام راضی بشه به عشقم برسم؟🥺❤️
من دوس داشتم دکتر بشم انقدر وسایل اسباب بازی پزشکی داشتمم نرسیدم  ولی وقتی میرم بیمارستان ح ...

چند روز پیش یه کاری داشتم توی بیمارستان

یه دفعه همون زمانی که من اونجا بودم یکی فوت کرد

بعد برادرش دچار شوک شده بود....عربده می کشید و بقیه رو می زد.....نگهبانهای حراست هم اومدن اونو می زدن!!!!!  بعد چند دقیقه ساکت میشد....دوباره شروع میکرد....

من اینقدر ترسیدم که تمام بدنم افتاد به لرزه....

خیلی بده محیط بیمارستان

2706