2752
2734
مم معلم کودکان با نیازهای ویژه ام شاگرد اوتیسم هم دارم علائمش همین رفتارهای تکراری و کلیشه ای نداشتن ...

ممنونم عزیزم حرفاتون خیلی خیالمو راحت میکنه امشب برات دعا میکنم از خدا میخوام هرچی ک میخوای با بهترین شکل ممکن بهت بده ک از خوشی اشک شوق بریزی

ممنونم عزیزم از راهنماییات اسمتو بگو. نماز شبم دعات کنم

فدات بشم عزیزم ممنون از لطفتون خواهرزاده من از نوع شدید هست علایمش خیلی شدیده شما بهتره پسرتون رو به دکتر نشون بدید متاسفانه خواهر زاده من روز به روز بدتر میشه و دکتر گفته باید تحویل بهزیستی بشه اما خواهرم راضی نیست .اما خداروشکر دوتا بچه سالم داره این بچه سومش بود که این طوری شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@جنگیرم15 ‍ 

شبکه سلامت امرور ساعت ۵ و نیم ببین 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
شبکه سلامت امرور ساعت ۵ و نیم ببین 

عزیزم خونه نبودم 

الان اومدم 

خدا بحق امیرالمومنین خیرت بده 

بخدا شرمندتم ک مزاحمت شدم ولی اگ شد چیزایی ک نوشتم این چند صفحه بخون توهم نظرتو بگو 

تشکر دعات میکنم

2731
راستی خانوم کریمی جان ببخشید  ب جز بازی با اسباب بازی های خودش و قابلمه خیلی خیلی ب سوییچ ماشی ...

همه بچه ها همین طورن.

بچه هایی که گفتم مثلا با یه تکه سیم ساعت ها بازی میکنه. به قول مادر یکی از این بچه ها میگفت بچه من فقط با آشغال بازی میکنه نه اسباب بازی

همه بچه ها همین طورن. بچه هایی که گفتم مثلا با یه تکه سیم ساعت ها بازی میکنه. به قول مادر یکی از ای ...

آهان 

بازم ممنونم عزیزم حضرت علی کمکت کنه ان شاء الله

10تا ماشین پایین خونمون باشه ماشین خودمون رو پیدا میکنه تماس چشمی هم میگیره هروقت نگاهش میکنیم  ...

به نظر من با توجه به توضیحاتت نباید مشکلی باشه بعد عید از تایم کم ببرش مهد

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
به نظر من با توجه به توضیحاتت نباید مشکلی باشه بعد عید از تایم کم ببرش مهد

مرسی عزیزم ممنونم برای بهتر شدن هرروزه پسرتون صلوات گفتم 

مرسی ک جوابمو دادید با این ک نوشتید بجز تایپیکا مزاحمتون نشیم دیگ

مرسی عزیزم ممنونم برای بهتر شدن هرروزه پسرتون صلوات گفتم  مرسی ک جوابمو دادید با این ک نوشتید ...

🙏🏻

فداتشم میخواستم نماز شب بخونم، به شرط لیاقت میخواستم دوستان رو دعا کنم. عزیزم اسمتون رو می فرمایید؟

عزیزم بگو زهرا 

من خیلی نیاز دارم دعام کنی لطفا لطفا لطفا بگو خدا از دلش خبر داری خیر پیش بیار براش