2752
2734
عنوان

شوهرم همش از ظاهرم ایراد میگیره میگه برو پروتز کن...

| مشاهده متن کامل بحث + 862 بازدید | 51 پست

میفهمم عزیزم و ناراحتیت رو درک میکنم...خیلی از آقایون متاسفانه همین طور بی فکر حرف میزنن و هر چی به ذهنشون میرسه میگن تصورات خام مغزیشون رو، بهش بگو طبق مقاله های علمی و تحقیقاتی که شده کیفیت رابطه و میزان رضایت و لذت از رابطه چندان ارتباطی به این فاکتورهایی که جنابعالی عرض کردی نداره، یکم برو تحقیق کن.... پر و محکم و با اعتماد و عزت نفس باهاش صحبت کن، کمااینکه بی راه هم نگفتی، و یکم مطالعات روانشناختی داشته باشه میفهمه، 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قد و وزنت چطوره

خدایا هممون رو با یه خبر عالی ،‌با یه اتفاق خوب یهویی خوشحال کن😌💖                                                      خدایا ازت خیلی ممنونم که بهم بچه سالم دادی *****            ذکر ایه ٢٩سوره مومنون و شروع کردم واسه خرید خونه انشالله بیام دوباره بزودی تو امضام بنویسم خریدم 

این مرداااا چشونهه

شمام متقابلا یه ایراد میگرفتی تا روش کم بشه 

چاق و چله نیستم🦖                                                            ما فقط یکبار زندگی نمیکنیم... ما هر روز زندگی می کنیم🌱 اما فقط یکبار می‌میریم!                                                                     بیا زندگی کردنو به خودمون سخت نگیریم، بیا آروم تو ذهنمون تو قلبمون از زندگی لذت ببریم❤️‍🩹
عزیزم ناراحت نشو  یکم باید به آقایون حق بدیم  اینقدر دیگه داخل اینستا و فضاهای مجازی پر ...

ب آقایون حق بدیمممممم؟ خدای من 

تو اینستا پسرای خوش هیکل و خوش فیس و خوشتیپم فراوونه، اونوقت ب خانوما هم حق میدین؟ 

عجبااااا

ادم هرچی چشمش دید نباید عقلشو بکار بگیره فقط دهنشو باز کنه؟ 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
ب آقایون حق بدیمممممم؟ خدای من  تو اینستا پسرای خوش هیکل و خوش فیس و خوشتیپم فراوونه، اونوقت ب ...

بله به خانم ها حق بدیم !!!!! 

طبیعی هست گاهی آدم فانتزی هایی داشته باشه 

خود من گاهی شده داخل اینستا اندام آقایون رو دیدم ته دلم دلم خواسته همسرم اونطوری بشه ! ولی هیچوقت بهش نگفتم یا از این بابت ازش سرد نشدم چون خودم انتخابش کردم و برام دوست داشتنی هست 

اگر نگاه تاثیر نداشت نگاه به نامحرم حرام نبود

آخه واقعا ایراد گرفتن از همسر خیلی بی شعوریه من دلم نمیاد دلش رو بشکنم ولی خاک تو سرش رو انقد بی شعو ...

ن منظورم اینه بگو منم دوست داشتم تو هم ی سری ایرادها رو نداشتی ولی خب چ میشه کرد، اینجوری می‌فهمه ک بی ایراد نیست

بخوان آدمی از رنجهایش قوی تر است.
بله به خانم ها حق بدیم !!!!!  طبیعی هست گاهی آدم فانتزی هایی داشته باشه  خود من گاهی شده ...

بعد ب زبونم میارین؟ نععع

اونوقت مردا چی تو مغزشونه ک هم حق بدیم هم دهننشونو باز کنن؟ 

هوففف🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
2706