2733
2734
عنوان

تجربه وحشتناک من از خرید تو برنامه دیوار😢😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1795 بازدید | 92 پست
خب پس ضرر من چی میشد یه مسیر خیلی دور تر از جایی که میخواستم برم رفتم خریدمش و حدود ۱۰۰کیلومتر ازشون ...

عزیزم کاملا حق با شماست. راجع به حرفی هم که زده چون دلتون چرکین شده خدای نکرده انگشت بچتون درد بیاد میگین لابد بخاطر حرف اون بوده... بگو الان من فروشنده ام و قیمت بالاتر بگو. قیمتیکه باهاش بتونی یه کالسکه دیگه بخری. 

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
عزیزم کاملا حق با شماست. راجع به حرفی هم که زده چون دلتون چرکین شده خدای نکرده انگشت بچتون درد بیاد ...

آخه میگه پول خودتو بهت میدم بهم برش گردون با همون قیمت 

دقیقا همینه درسته ک میدونم کارم اشتباه نبوده اما دلم دقیقا همینجور که گفتید چرکین شده امروز خودم یکمی انقباض داشتم رفتم ان اس تی انجام بدم گفتم حتما از اونه

تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قربونت .آره والله همه دست به دست دادن حالتو بگیرن 🤣حتی کامنتهای کاربران اکثرا خیلی نامعقوله تو تاپی ...

😂😂😂😂دقیقا همینه اینو فقط خودت که خاننده تاپیکام هستی میدونی😂😂😂قربونت برم سلامت باشی انشالله شمام به آرزوهای قشنگت برسی و خدا همیشه برات بخواد عزیزم

تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍