2737
2739
عنوان

چیکار کنم امضام بزرگ و رنگی بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 215 بازدید | 28 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

میگم جواب دادن لایک کن بیام😂

اومد بیا😂😂

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚

سلام

این تاپیک رو بخونین:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12931523/کی-امضای-رنگی-تاپیک-رنگی-و-پست-رنگی-دوست-داره

🔴🔴🔴🟠🟠🟠🟡🟡🟡

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
2742
الان این متنو کپی کن بعد توی امضات جای گذاری کن هرچی خواستی بنویس بعدش متن کپی رو پاک کن

اره باید ی رنگی از قبل باشه 

ولی قبلا انتخاب رنگ داشت سایت حتی میشد متن رو boldکرد

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
بیا😂

مرسی💖💖🤗🤗

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚
الان این متنو کپی کن بعد توی امضات جای گذاری کن هرچی خواستی بنویس بعدش متن کپی رو پاک کن

مرسی رفیق💖💖💖🤗🤗🤗

2740
ببین این متن رو کپی کن وسطش چیزی که میخوای و تایپ کن اخر سر حرف اول و اخرشو بردار 

مرسیی💖💖

نی نی سایت  نی نی سایت  نی نی سایت  نی نی سایت  نی نی سایت  ...

وااای😍😍😍دمت گرم

مرسی ازت گل🤗

چیکار کردی امضات رنگیه؟ خب بگو دیگهههه😂دغدغه شده برام

بهت گفتن دیگه😂😍

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
سلام این تاپیک رو بخونین: https://www.ninisite.com/discussion/topic/12931 ...

ممنونم مرسی😙

بهت گفتن دیگه😂😍

اره مرسی دیگه نیازی به زحمت نیس🤗

ممنونم مرسی😙

خواهش می کنم.

🦋🦋🦋

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.