2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دماغایی ک خیلی ایراد دارن عمل ک می شن چهره رو بشاش تر و جونتر نشون می دن صرف نظر از تغییر کم و زیاد ...

من بینی ام افتضاح بود دکتر فک کنم طبیعی عمل کرده که تغییر نکردم

2742
حققق😂😂😂 ولی من همیشه میگم بینی دماغ حسبدی داره ولی بینی نه انگار باکلاستره😂

خدایی بعضیا رو هیچجوره نمیشه بینی خطاب کرد قشنگ دماغن دماغ😂😂 اونا بعد عمل اکثرا عالی میشن اصلا میشن یکی دیگه از این بابت خوش به حالشونه😂

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
منم ب اون امید عمل کردم داف و اینا نشدم امیدام بر باد رفت

تو میتونی یه تغییری تو ابر‌وهات بدی یا اکستنشن مژه انجام بدی چون بعد از بینی چشم و ابرو هستن که خیلی تو چشمن و با کوچیک ترین کاری حسابی تغییرت میدن

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
2738
آقا من عکسمو گذاشتم چون نیمرخم بده کلا نیمرخ ندارم به نظرت عمل کنم خوب میشه؟

از تمام رخ که خوب بود به فیست میومد ولی اگه از نیم رخ ایراد داره و میخوای برطرف شه عمل کن ولی حتما به دکترت بگو قد بینیتو برات کوتاه تر کنه چون فیست مشخصه ریزه اگه بینیت کوتاه بشه خیلی عالی میشی

از تمام رخ که خوب بود به فیست نیومد ولی اگه از نیم رخ ایراد داره و میخوای برطرف شه عمل کن ولی حتما ب ...

صورتم ولی بیضی طوره

کوتاه بشه بهتر میشه؟ من بیشتر اینش که قوز داره رو مخمه  نیمه فانتزی دوست دارم عمل کنم

2706