2737
2739
عنوان

فردا کجایید و برنامتون چیه ؟! نهار چی میذارید

| مشاهده متن کامل بحث + 527 بازدید | 38 پست
وای خوشبحالتون من اگه شیراز زندگی میکردم هر هفته میرفتم حافظیه 

والا اخرین باری که رفتم عید ۹۹ بود😂 هرکی هرچی رو داشته باشه قدرشو نمیدونه🤧

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

روزه ایم 

شبم احیا میگیریم

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....
2742

خدا رو هزار مرتبه شکر اهل روزه هستیم شبم خدا بخواد مراسم احیا میریم

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
ادرسته واقعا همینطوره ی راننده اسنپ بود میگفت ۲۰ ساله نرفته حافظیه اونوقت ما از تهران رفته بودیم 😁

آره دیگه قدر نمیدونیم منم بعد ۴_۵سال رفتم😁 عید ۹۸ بود نه ۹۹ الان یادم افتاد🤦‍♀️

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
خوش بگذره بهت عزیزم هر جا هستی مخصوصا حافظیه 

مرسیی عزیزم تندرست باشید💚

2740

فردا یکم کارا خونمو کنم، شنبه مهمون افطاری دارم... نهار که نیست چون روزه ایم.. شبم قراره ان شاءالله بریم احیا

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....