2733
2734
عنوان

شما هم همسرتون حالش خوب نباشه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 40 پست
عزیزدلم راجب خواهرش باید بگم بی تفاوت باش اصلا اصلا راجبش بد نگو چون می‌دونه شما حساسیت دارین اذیتتو ...

امتحان کردم  خانوادم میگفتن تا تو باشی اونقدر  ازش حساب نبری و ببهشید نپرستیش حقته   جوری احترامشو داشتم ک اقوامش میگفتن فقط تو اینار ادم کردی !!!!!اینارو کسی نمیشناخت  

خواهرشم چطور تگم وقتی  اونو تو سرم میزنه  یا خواهرش ببخشید روم دست بلند کرد وقتی صدای کریهامو ک فهمیدم شوهرم بل تو مختلط رفته قشم   مجردی فهمیم گریه میکردم بلند امد بالا گلومو گرفت منو میزد و چون حانله بود من کاریش نکردم فقط خوته رو ترک کردم خواهرش ببهشید شکم تخت منو میدید فوش میداد میگفت ادم عوضی خب چی میشه به ما بگی جی میزنی ک ترک نداره خدا میدونه چقدر مول شکمت کردی ترک نداره چرا مال ما ترک کرده  ببین با فوش و طلب میگفت منم میگفتم هیجی بخدا میگفت ای بدبخت حسوووود ب من میگفت ۰😪😪😪😪💔 من واقعا از لاغری  کلا ۴۰ کیلو ام شکمی نداشتم تو حانلگی ک بعدش بمونه یا ترک کنه به شوهرم میگفتم ک جرا خواهرت این لهن  حرف زدنشه  مثلا جواب میداد  گفته ک گفته  خواهرمه میخوای برم بزنمش!!!!! میگم از این خونه بریم    میگه  خواب ببینی  از خانوادم   جداشم کوووور خوندی   و فلان 

وای یاد اوری حرفا و کاراشون منو ب مرگم راضی میکنه  منو ب حد مرگ  میزد  ولی خواهرش بدترین فوشارو ب خود شوهرم میداد شوهرم با لبخند فقط نگاش میکرد خواهرش ۵ سال از شوهرم و ۱ سال از خودم کوچکتره و دخار بی ابرویم هست  با چند پسر بودع 😪😪😪😪

امتحان کردم  خانوادم میگفتن تا تو باشی اونقدر  ازش حساب نبری و ببهشید نپرستیش حقته   ...

عزیزدلم من اصلا هیچ وقت این پیشنهاد رو به کسی نمی‌دم یا نمیپرسم ولی چرا جدا نشدی از همسرت ؟

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 وقتی چیزی که میخوای و نمیشه ناراحت نباش دوست من باور کن به صلاحت نبوده تو از آینده خبر نداری خودتو پس براش ناراحت نکن بسپار به دست خدا و زندگی رو به کام خودت تلخ نکن 💚💚💚💚💚فرازی از وصیت نام شهید زبرجدی شما چهل روز دائم الوضو باشید خواهید دید که در های رحمت چگونه یک به یک در مقابل شما باز خواهد شد🌿🌿
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مشکلم خواهرش نیس  گور باباش تو اون دنیا باید جواب منو بده 

مشکلم بی صفتی و بی محبای و نامردیه ک شوهرم در حق من و بچم میکنه  ببین یه عکس از صورت ورم کرده بچم بزارم  بفهنی چ وحشی ایه  الان همون بچمو ول کردم ب اش برا هنین دلم مرگ میخواد ن میتونم بیارمشون ک اعصاب ندارم ن اونحور  اخ خدایا مرگ نعمتیه  برای من   کاش ب عید نرسه  طول عنرم تمام شه ان شا الله  زندگی من درست بشو نیییییییست چ ن پدر شوهرم هم روانیه بد دهن هست و بیمارستان روانی بستری بوده   بچهاشم کمابیش روانین   طبیعی نیستن  بخدا  بدبختتتت کردم خودمو  اینارو نمیشناختم   بعد از ازدواج اطلاعاتی ک دربارشون فهمیدم یعنی یک بار خودکشی کردم    نمیخوامشون 💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔 

پدر ش هرم تو جا ه کار میکرده جلو رو شوهرم  زن سوار میکرده میبرده پشت شوهرم بچه بوده هنوز یادشه  

یا خواهر شوهرم همش میگه ما بچه بودیم  میرفتیم حمام با داداشم چقدر سفید بود و ۰۰۰۰ اصلا حالت تهوعم میگیره  همش میگه با دا اشم تنها با ابجی کوچکام میرفتیم مشهد   همه منو داداشمو فکر میکردن زن و شوهریم یک حرفایی زنتده ک فقط ادمو حرس بدن   رک به من میگفت ازت بدم میاد از هر دو عروسمون حااالم بهم میخو ه جلو من و جاری بدبهتر از خودم میگفت بعد داداشاش ک شوهرای ما باشن فقط هر هر میخندیدن  و نگاه ما میکنن ک هیجی نمیگیم  اخه چی بگیم مثل سلیطه رفتار میکردیم   همینطور بی مورد هم میامد میگفت  یه هو میامد به قولی موز برداره احساساتشو نثارمون میکرد و میرفت در محکم میبست  

2728
عزیزدلم من اصلا هیچ وقت این پیشنهاد رو به کسی نمی‌دم یا نمیپرسم ولی چرا جدا نشدی از همسرت ؟

از ترس ابروی بابام بعدشم بچهام    ولی الان دیگه سیم اخرم 

ولی هنووووووززززز خانوادم ب طلاق راضی نیستن  میگن خونتو حدا کن خرجتو بده بره هر کار نکرده بکنه !

من الانم  ک اندم در جا رفته از شرکتها بار ازاد بگیره ک سابقه لاس زدن و پول اضافی دادن ب دخترای خراب داشته   ک ب قول خودش اونارو نکرده فقط حرف زده 😪💔 بار رفته بزنه و اصلا ۳ روزه زنگ نزده فقط دیروز از کلانتری به من زنگ زدن شوهرت امده شکایت کرده ک خوکه رو ترک کردی 

میدونی چرا این‌ارو کرده چون مادرش بچهار نگه نمیداره میخواد یا من برگردم یا بچهارو بندازه ب من و بره دنبال خوشیش  من  اصلا اعصاب بجه ندارم بقران افسردگی شددددییییییییییید دا م شرایط خانوا ه بابامم جوریه اعصاب سرو صدای بچه ندا ن پییرن  بابام ۷۰ مادرم ۶۲ سالشه 😪😪😪💔💔💔💔 خودشون مریض هستن   من اصلا غم اینارم میخورم   

برا همینه ترس از دست دادن پدر مادرمم دارم ۸ ساله  ک دورم ازشون بخدا سالی ۳ یا ۴ بار مگر ببینمشون ک ۳ بارش تو قهر میام 😭😭😭😭😭😭😭😭😭

مشکلم خواهرش نیس  گور باباش تو اون دنیا باید جواب منو بده  مشکلم بی صفتی و بی محبای و نام ...

گلم الهی بمیرم برات خیلی سخته میفهمم چی میگی عزیزدلم 

بسپار به خدا خدا خودش کمکت کنه انشالا هر چی صلاحه بشه 

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 وقتی چیزی که میخوای و نمیشه ناراحت نباش دوست من باور کن به صلاحت نبوده تو از آینده خبر نداری خودتو پس براش ناراحت نکن بسپار به دست خدا و زندگی رو به کام خودت تلخ نکن 💚💚💚💚💚فرازی از وصیت نام شهید زبرجدی شما چهل روز دائم الوضو باشید خواهید دید که در های رحمت چگونه یک به یک در مقابل شما باز خواهد شد🌿🌿
از ترس ابروی بابام بعدشم بچهام    ولی الان دیگه سیم اخرم  ولی هنووووووززززز خانوادم ...

آخ خواهر خودت کار کن از شوهرت یه چیز بگیر بعد جداشو گلم تا اگه تونستی خونه جدا بگیری 

گلم مشاوره نرفتین؟

گلم الهی بمیرم برات خیلی سخته میفهمم چی میگی عزیزدلم  بسپار به خدا خدا خودش کمکت کنه انشالا هر ...

خدا نکنه الاهی دشمنتون بمیره الاهی هر چی ادم بی دین و ایمونه ک با کاراش دین و ایمون بقیه رم میبره بمیییییییییرررررهههههه 😭😐😐😐😐😭😭✋🏻

برام دعا کنین اسمم سیماست تو دعاهاتون بگین خدایا سیما یادش نمیاد گناهش چی بوده ک این شد سرنوشتش تو ک یادت هست ببخشش یا ببرش اوت دنیا عذابش بده نزار دختراش  بیشتر اسیب ببینن از افسردگی و بی حالی مادرشون  نزار بابا مامان سیما تو این سن هی غم زندگی دخترشونو بخورن نزار خدایا نزارررر تو خداییی ✋🏻💔

2740
خدا نکنه الاهی دشمنتون بمیره الاهی هر چی ادم بی دین و ایمونه ک با کاراش دین و ایمون بقیه رم میبره بم ...

الهی عزیزدلم حتما به یادت هستم حتما مهربونم