2737
2739
عنوان

خانمای باتجربه برا خرید سیسمونی میشه بیاین عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 239 بازدید | 33 پست
صفر فقط یه دست ،سایز یک خوبه تا ۶ _۷ ماهگی یا حتی بیشتر میمونه 

سه دست سایز یک دودستم سایز دو‌بخرم‌خوبه 

چقدر استرس دارم من😖😖😖

هنوز هیچی نخریدم چندروز دیگ زایمانم نمیدونم اصن چی بخرم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همبن فکرو کردم سایز صفر نخریدم  سایز یک و صفر بخر

سایز صفر ی دست شوهرم خریده خودمم ی دست میخرم لباسای بچه اولمم سایز صفرش هست ک‌میخوام‌بشورم‌اتو‌کنم

بقیه رو‌سایز یک و‌دو‌بخرم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤

یدونه صفر‌رو حتما بخر همش بزرگ نمیشه که واسه بیمارستان همین سایز صفر کپ تنش نیست بزرگ میشه تا چند روز میپوشه بعد کم کم کوچیک میشه میگم اونم کلا به بچه بستگی داره بچه جاریم صفر تنش زار میزد رفت دو صفر خرید 

2742
لباسای  بچه اولم سایز صفرهاش تمیز میخوام‌بشورم اونام ااستفاداه میکنم همون ب دست صفر بیشتر نمیک ...

ارع بابا لباسای بچه اولت اگه سالم و تمیزن بپوشون چرا اصراف میکنی 

بعدشم شوهرت یه دست خریده دیگه چرا تو هم میخوای بخری 

اصن تا ۱ ماه کاربرد داره بعدشم هیچ

اگه ۳۵۰۰ باشه صفر نگیر یک بگیر براش 

بقیشم بزار وقتی دنیا اومد طبق رنگ پوست و جثه بچه هرچی بهش اومد انتخاب کن 

تا میشه هم لباساشو خنک بگیر هرچی بچه رو گرم بگیری سیستم ایمنیش صعیف تر میشه حالام دیگه هوا خوبه 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

منکه رفتم خرید هم فروشنده هم یه خانومه اونجا بود اصلا نذاشتن حواسمو بفهمم

هی نظر میدادن

تا دست به سایز یک و دو میزدم نمیذاشتن بردارم

سه دست سایز صفر خریدم

انشالله راست گفته باشن و به دردم بخوره😐

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
2740
یدونه صفر بیشتر نخر یک و دو بخر بچه های من تا ۴۰روزگی صفر میپوشیدن 

خب۴۰روز‌ک‌خیلی اگ‌بخواد صفر بپوشه 

بااینکه بچه دوم‌حتی یکم‌یادم‌نیست دقیقا چ سایزی میپوشید همون‌ییکی‌دودست صفر و‌میخرم نهایت خیلی ریز بود باز میرم میخرم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سه دست سایز یک دودستم سایز دو‌بخرم‌خوبه  چقدر استرس دارم من😖😖😖 هنوز هیچی نخریدم چندروز دیگ ...

وا الکی بخاطر لباس به خودت استرس نده فعلا همون سه دست سایز یک خوبه هوا هم الان سرد نیست که بخوای زیاد بچه رو بپوشونی فقط ساک بیمارستان رو اماده کن استرس بقیه چیزارم نداشته باش بعدا میخری ،قرار نیست که قعطی بیاد

فک نمیکنم سه دست نیاز باشه مث من همش تمیز میمونن رو دستت

نمیدونم چیکار کنم دختر خالم‌میگه الان سایز یک و‌دو بخر سایز صفر وبذار سونو‌اخر‌ک‌رفتی اگ‌وزنش کم‌بود میخری چون ‌خودش تازه زایمان کرده میگه فقط یک پوشید اصن‌صفر اندازش نشد حالا نمیدونم واقعا حیف اخه تمیز بمونه‌هر‌دست و‌میخوام۶۰۰بخرم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فک نمیکنم سه دست نیاز باشه مث من همش تمیز میمونن رو دستت

چی بگم والا....

کاش مردم یاد میگرفتن تا سوال نپرسیدن ازشون نظر ندن

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
خب۴۰روز‌ک‌خیلی اگ‌بخواد صفر بپوشه  بااینکه بچه دوم‌حتی یکم‌یادم‌نیست دقیقا چ سایزی میپوشید همو ...

خوب ۱شروع میکنی میپوشونی از ۱ماهگی

بچه های درشت کلا از اول ۱میپوشن

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
2706